Skoči na vsebino

Formula 1


bremzy

Recommended Posts

Quote

Liberty tries to get all teams to agree to a new Force India rescue plan. The deal would erase all WCC points from the first 12 races. And it would likely cause a driver rotation at Monza: Stroll -> Force India, Kubica -> Williams, Ocon -> McLaren.

Mater že prej mi je šel Stroll v nos.

Očka kupi mi F1 avto ---> Očka kupi mi F1 ekipo. 😂😂

Upam da ga Perez pošola tako kot si zasluži. #$tro££ #VolanMiTrzaEJ!
 

 

Link to post
  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Williams Martini Racing uradno    

Posted Images

  • 2 weeks later...

Ga gledam v GP2 pa me ni navušil.
Rusell ga šola big time.
Trenutno ga smatram kot nadgradnjo Strolla  (Dirka zaradi globokih žepov). 
Če Mclaren ne bo popravil avta, ne bo nič višje kot Vandoorne.

Leclerc se mi zdi da ima talent. Najprej se je še malo lovil. Verjetno tudi avto ni bil najboljši na začetku.
Sedaj pa konstantno šola Ericssona.
Bomo videli kaj bo dosegal v Q proti Vettlu, tam ga moštvo ne bo držalo nazaj. [it]

Najraje bi videl obratno sezono 2007. :P 

Link to post

Upam v Leclerca ma mi ne vliva nekega upanja...na faci mu pise, da nima jajc in da ni pravi karakter za zmagovalca! Vseeno pa bi rad videl, da se motim....

Lando pa je pac v soli mclarna in tudi kaj dosti izbire oni nimajo po mojem, ce je se denar vmes pol pa sploh! Ampak mali mi deluje neverjeten...in tudi pogovor z njim mi je dal verjet, da bo opasan, da ne omenjam nekaj njegovih prehitevanj kadar se je znajdu v dolocenem trenutku...

Mali mi sledi na trading paints in sem ga takoj zakacil v debato....definitino sem ratal njegov fan 😎

Link to post

Vettlu se po moje trenutno balina. Hamilton ga melje s slabšim materialom, Seb dela napako za napako, potem tisti "we talk later", zdej pa še young puppy. Js mislm, da nekdo pri Ferrariju Vettla ne mara več. Za Scuderio je to zelo zelo radikalna poteza. Mal razmišljam, pa se ne morem spomnit, da bi rdeči kdaj svojemu šampionskemu vozniku, takole spustili mladega geparda za vrat. In to ravno v obdobju, ko je Ferrari končno prehitel Mercedes in je zadnje kar rabijo, neka povečana dinamika med sovoznikoma v teamu. Leclerc bo verjetno z lahkoto držal tempo s Sebom. Vprašanje pa, če bo dominiral. Pa nima veze, Sebatu se bo sfuzlal, če ga bo tamal premagal. Že zdej, ko mu Kimi kr lepo sledi, so problemi, kaj šele bo. Mmmm yeah, komaj čakam. Škoda le, da ni Merc kupil Ricciarda :D To bi bla pa res sezona kokic..

Link to post

Vettel je imel že lani avto za naslov pa si ga je sam zapravil.
Ferrariju bi morali začeti zvoniti alarmi, ko je med varnostnim avtom ob bok zapeljal Hamiltonu in ga zadel, ker se mu je zdelo da je zanalašč zavrl.
Takrat bi moral, tako kot Romano Fenati dobiti črno zastavo in kakšno prepoved dirke.
Podoben temperament kaže tudi Verstappen - RedBull šola? :roll:

Letos pa tudi: Baku, Francija, Nemčija in Italija. Brez tega bi lahko vodil Hamiltona za cca 50 točk.
Že na podlagi tega si letos ne zasluži naslova.
Možno da so po Nemčiji začeli razmišljati o tem da pripeljejo Leclerca?
Bo pa zanimivo, ker se bo Raikkonenu šlo da osvoji še kakšno zmago in zna se ponoviti Italija.

Fun times ahead. [it]

Link to post
  • 5 months later...

F1 TV PRO ima danes in jutri promocijo za 50% cenejšo letno naročnino

KODA:  F1TV50  / Velja do 17.2 za letno naročnino



Namesto 65 EUR pride letna naročnina 32,5 EUR [ok]

Letos bodo prenašali tudi prva 4 predsezonska testiranja.
f1pro.png

Uredil - alkoro
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...