Skoči na vsebino

Formula 1


bremzy

Recommended Posts

  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Williams Martini Racing uradno    

Posted Images

Prvi krog, prvi ovinek. Še mi forsiramo ekstra previdnost v taki situaciji. Za moje pojme moraš situacijo začet gledat od štarta, da je slika realna. Tam je konkretno zafrknil, potem pa je to hotel na silo dobiti nazaj. Ja, imel je kontrolo na apexu in bi verjetno lepo speljal ovinek. Ker pa je napadel tako daleč od zadaj, bi moral predvidevati, da sta bila spredaj dva avta in da ga Kimi (še posebej pa ne Vettel) tam morda ne bo pričakoval.

Komot bi rekel racing incident, ampak njegov stil vožnje nakazuje vse kaj drugo. En bo rekel, da ima jajca, jaz rečem pretiravanje. Bomo vidli kako bo naprej in kdaj ga bo nekdo spravil s proge, ker bo imel dovolj tega "dirkanja" - to je moje predvidevanje :)

Link to post

Js tud mislim, da bi, glede na pace iz treningov, moral vkalkulirati varnostno komponento in se začet borit po koncu prvega kroga. Najslabše od vsega je, da greš tako slab štart popravljat v prvem ovinku prvega kroga. Neizkušenost in mladostna zaletavost. Verjetno bo še letos pistal trdo v zidu. Tist s Kimijem je bla pa tud slabo premišljena poteza. Skor ziher sem, da je tam podcenil hitrost rdečega dirkalnika..

Uredil - 57X
Link to post

Hja prvi ovink je biul knap iz vseh strani. Se strinjam da je šel Ver. mal preveč na glavo čeprav je imel plac,ampk je imal plac tudi na izhodu iz la Source-a kjer pa ga ni koristil.Tako kot bi Vettel šel lahko malenkost bolj okroglo bi lahko tud Ver. v drugem delu zavoja bolj zarobil not.Ampk jebiga ego enga druzga in tretjega tega ne dopuša in zgodila se je za moje pojme dirkaška nesreča,pač šit heps.Bolj me je pri vsem zmotilo Verstapnove razlage le tega! Svi krivi svi dužni in da je on na podlagi tega kreša pozneje Kimija jezdil v glavo in tud s Vettlom ni šlo gldako čez.
Men se mulc dopade,ima jajca in je hiter,ampak nekdo ga mora "prizemljit" in to čimprej,ker drugače se ga bo prijel nick: Grosjean ali godforbid Maldonado

Link to post

Še nekaj videov iz uradne F1 strani:
http://www.formula1.com/en/latest/features/2016/8/f1-belgium-2016-onboard-best-action.html

Verstappen je hotel v prvem ovinku pridobiti nazaj izgubljeno, prostor je bil, na žalost se mu ni izšlo.
Raikkonenu je v 12 krogu naredil tak dive bomb, da še sam ni ostal na stezi, minimalno kar bi moral dobiti je kazen, ki so jo podelili Rosbergu v Nemčiji.
Tisto blokiranje na ravnini je pa itak psihič move, ki se lahko primerja z Rosbergovo Španijo [buzara]

Za par dirk ga bi poslal nazaj v Torro Rosso in dal šanso še Sainzu [it]

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Brasil
Sky Sports F1 HD 720p 50fps.

Acestream: 4abc974b1b286c4967d1b477d6bfc90d37568581 (6000kbps)
Acestream: cf79e52f4b2e1cdec0768aa82c09c1c6bbfc61be (3000kbps)
Acestream: 94c33effb636935254fa01952cf624777a94ec89 (1200kbps)

Uredil - enjoyer83
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...