Skoči na vsebino

Igre razno


mAxL

Recommended Posts

Organizatorji prvenstva Superleague Formula so napovedali novo igro v kateri boste lahko vozili dirkalnike nogometnih ekip. Igra, ki naj bi izšla oktobra, naj bi razvil studio ISI (avtorji rFactorja). Igro naj bi poganjal še vedno gMotor 2.

Superleague Formula je dirkanje "open wheel" podobno F3000 ali Formula Masters (750 KM). Igra naj bi vsebovala 6 dirkališč in vse uradne ekipe (AC Milan, FC Porto, Liverpool,...).

Zaenkrat še ni znano ali bo igra zastonj ali plačljiva.

1.jpg

superleagueformula1ho7ti.jpg

Link to post
  • Odgovori 216
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

JAz sem bil testni voznik za to progo - sem bil kao prvi, ki mu je uspelo odpelajti celotno progo "brez napake". Z Lotusom 49 (iz `67) v času men se zdi da 31min 40 sekund. Res huda proga. Si morem s

Tole bi pa z veseljem v kakšnem GTA5 vidu

Jo, a je kdo tole že kaj sprobal? Zdej je na voljo TechDemo!

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

pozdravljeni!

upam da še kdo spremlja to temo ter da bo znal odgovorit ter pomagat:).

tut sam imam GP legends. sicer sem map "predelal" Demo verzijo (GPL 2004 demo) tako da sem iz original GPL v demo skopiral proge. ampak ok pustmo to.

problem imam sledeč: skopiral sem vse potrebno kot je zgoraj napisano. vendar ko naštimam resolucojo na 1024 x 768 vidim samo en delček slike (zgornjo levo četrtino ekrana). če jo imam na minimum pa se vidi cela slika.

vendar tut če imam na najnižji resoluciji mi po krogu ali dveh v Watkins Glen-u začne ekran utripati in ni več mogoče naprej igrati.

kaj bi bil lahko razlog temu??

imam prenosnika Asus 17" z Nvidia kartico- če vam to kaj pomaga?

najlepša hvala za pomoč!!

LP, Mitja

Link to post

Hej prijatelji bencina

Se opravičujem, če je kje že potekala podobna debata, ampak ker se nov tu gor je še nisem zasledil. Zanima me, če obstaja kakšna dirkaška igra, kjer bi lahko sam narisal progo. Zadnič sem gledal kako sestra riše v neki njeni igri živalski vrt. Super zadeva, dobra grafika, rišeš poti, ograje, ceste, reke, mostove, park... In potem, ko zaključiš, daš med ograje živali in potem se igra začne. Sprehajaš se po živalskem vrtu...

Huh sem si kar predstavljal kako bi jaz narisal dirkalno progo, mal asfalta, mal makadama, kakšen hud hard...

A obstaja kaka igra, kjer lahko to rišeš in potem voziš??

Hvala!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...