Skoči na vsebino

Igre razno


mAxL

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Odgovori 216
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

JAz sem bil testni voznik za to progo - sem bil kao prvi, ki mu je uspelo odpelajti celotno progo "brez napake". Z Lotusom 49 (iz `67) v času men se zdi da 31min 40 sekund. Res huda proga. Si morem s

Tole bi pa z veseljem v kakšnem GTA5 vidu

Jo, a je kdo tole že kaj sprobal? Zdej je na voljo TechDemo!

  • 4 weeks later...

toad.jpg

Simbin dela na nekem novem projektu...zaenkrat se še ve prav ničesar, baje pa že majo zakupljenih par licenc za dirkanje(visokih tekmovanj). Naj bi bili pa presenečeni prav vsi dirkači, ko se zve kaj bo :o Ker je F1, GTR, WTCC in STCC že bilo pri njih ali pa je že sasedeno.....bi lahko bil tudi BTCC....al pa WRC :lol::twisted:

Link to post
  • 2 weeks later...

a je kdo igral MotoGP 08?? zdej sm jo dau iz neta, in ko pelem gre motor fuuuuul počas! 125, 250 in MotoGP grejo počas. komej 100km/h dobim, ampak res komej. in to po parih krogih, k grem vse ovinke na polno....a kdo ve kaj je narobe tuki? :?

Link to post

gpl.jpg

Igre same ne poznam, ker sem jo šele dobil.

Imam pa sledeč pereč problem, naložim igro, pa mi javi nekaj od windowsov, a bi moral imeti starejšo verzijo, sedaj imam xp, slučajno kdo ve (Bonča ti bi kr moral vedeti?Hvala)

No post pa je mišljen za spoznavanje odlične starejše igre!

Še par videov od samega špila:

http://www.youtube.com/watch?v=uwrCeH3Lkb8

Nurburgring Lotus 49 HOTLAP

Link to post

Hmm, ja vem ja. Moreš imeti pač nekaj patchev. Največ boš našel na rsc forumu.

Preberi si malo, dobiš vse. Se spalča, špil rula. Samo je potrebno veliiiko vaje, dosti več kot za simbinove "simulacije" :)

CPU patch, patch v1.2 in Direct 3d patch (rabiš vse) Pa poglej katero jezikovno verzijo špila imaš, pomoje je uk. To potem tudi zdownloadaj, ok?

1.2 http://www.bhmotorsports.com/GPL/downloads/614

Drugo dobiš na RSC forumu. Lepše skine avtov, prog, in pa fajn si je instalirat (samo pomoje je potrebno zagnati preden inštaliraš sam špil) GPL Installer. Ti naredi vse sam.

Malo se moreš poigrati z vsem skupaj, bo kr trajalo, preden boš imel vse porihtano. Jaz sem si inštaliral novo progo Targa Florio :) in sem si nujno moral inštalirati GEM+ programček, ki ti dovoli imeti proge daljše od 25km (original špil dovoli samo do te razdalje) Targa je pa dolga 74 km ;) Resno - sem beta tester, zato jo imam, drugače še ni zunaj uradno (rekordni čas kroga in WR je mojih 34min 19 sek).

Link to post

Boš moral malo bolj natančno opisati problem ali napako, ki to javi. Nevem na pamet.

Vse se pa da rešiti - moreš razumeti, da je špil star, in za današnje sisteme dokaj neprimeren. Meni uglavnem laufa vse (ampak jaz imam kr kopijo celega GPL direktorija na dvd-ju, tako da ob formataciji diska kar skopiram, pa dela).

Povej, pa rešimo proglem, ampak bodi dosleden, ok?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...