Skoči na vsebino

Igre razno


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 216
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

JAz sem bil testni voznik za to progo - sem bil kao prvi, ki mu je uspelo odpelajti celotno progo "brez napake". Z Lotusom 49 (iz `67) v času men se zdi da 31min 40 sekund. Res huda proga. Si morem s

Tole bi pa z veseljem v kakšnem GTA5 vidu

Jo, a je kdo tole že kaj sprobal? Zdej je na voljo TechDemo!

Če boste v IR kakšno odpeljal me lahko štejete zraven, sam tole naslednji teden ne morem. Bo ziher še kakšna.

V AC mislim da za enkrat kaj takega ni možno,če sploh kdaj bo...

Link to post

Sem videl tale stream včeraj, samo mi ni bilo jasno kako naredijo zamenjavo voznikov. 

Edit : Našel, samo če je to edina varianta potem lahko skoraj rečem da ni možno :D

http://www.schwarzbierbude.de/component/option,com_fireboard/Itemid,99/func,view/id,26807/catid,112/limit,25/limitstart,0/lang,de/

 

Uredil - edgeslo
Link to post

Ta informacija je stara: "7 Months, 3 Weeks ago"

Driver swaps so (naj bi bili - sprobal še nisem) možni od posodobitve 1.13 naprej. Problem je v tem, da ko narediš driverswap, se v bistvu hkrati naredi tudi car swap - kar pomeni, da če tvoj predhodnik razsuje avto, dobiš ti novega. To naj bi bilo rešeno v prihodnjih verzijah. Prav tako je setup per driver in ne per car, kar tudi ni ravno realistično.

Link to post

Pa verjetno je tale šlajfa kje na finskem, ko ni noči.:lol:

Ampak OK. Začenja se tudi v AC, v rf2 in IR je že preverjeno možno. Opcije torej so. Če bi kdo šel v projekt, naj ma kontaktira na ZS.

Saj kako 12h bi še mi pozimi lahko sfurali. Npr. 7 ekip prvenstva pa še kaki Core gostje, pa je. No ja, če bi bil interes. Verjetno ni realno....

Uredil - mancSLO
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...