Skoči na vsebino

Nasveti za začetnike


_Dejan_

Recommended Posts

  • Odgovori 57
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na voljo je nova verzija popularnega orodja za pomoč pri izdelavi setupa. Pomoč in nasveti pri spreminjanju naslednjih parametrov: * Springs and antiroll bars * Wedge, track bar and spring

Probi kje dobit G25 rabljenega se dobi za okoli 100eur. Ali pa novi DF GT. (če se še prodajajo) Notesnika ne priporočam za igranje iger. Tisti drugi PC bo veliko bolši, ampak bi blo fajn grafično p

Tu imata *rFactor lite Nato samo dodajajta mode. *rFactor lite is a stripped down version of the normal rFactor, containing only one track and one car, making the file smaller than 100mb. rFacto

Posted Images

Ja, original imam, sem ga danes kupil..

wtf? jaz imam drugačen meni.. print screen mi ne dela, v glavnem za izbirat imam:

-race event

-championship

-additional events

-replay theatre

-options

Kakšna ideja zakaj to?

Link to post

še vedno se ubadam z inštalacijo... steam inštalira, potem se mi pa pokaže okno 'product activation', kjer pa ne morem klikniti 'next'? pa če se kdo spomni, a se kodo verjetno vpiše brez pomišljajev?

kadar je sila gre rado kaj narobe..

Link to post

zdaj me še forum zaj*** da ne morem slike naložit. v glavnem uno okno, ki se pokaže če greš v steamu pod games-> activate a product on steam. tu ne morem pomišljajev vpisavati(sem probal tudi v word napisat pa potem skopirat, pa spet ni pomišljajev), in glavno je to da ne morem gumba 'next' ali 'back' kliknit, edino 'cancel'...

se počutim ko da bi prvič sedel za računalnikom

se komu kaj sanja kaj se mi dogaja? :)

Link to post

Ola, uspelo! Včeraj sem obupal, danes spet probal in dela kot more :)

Včasih tudi računalnik rabi prespat eno noč :wink:

Hvala za pomoč! Da vidim če mi še rata se prjavit na F masters :)

lp

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...