Skoči na vsebino

Nasveti za začetnike


_Dejan_

Recommended Posts

Ker vidim, da je tema zadost frišna, ne bom začenjal nove ampak bom kr sem napisal.

Kmalu bom dobil volan Logitech G27 (že naročen). Tudi jaz sem začetnik, mam pa že kr lep čas želje po dirkanju, tko da je končno prišel moj čas za to :)

Nekak sem ponesreči odkril tale luštn forum, pa me zanima, v katerih igrah imate te vaše treninge? Se lahko uštulim zravn, po tem ko enkrat dobim volan in se seveda prej še malo naučim vozit? :)

Link to post
  • Odgovori 57
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na voljo je nova verzija popularnega orodja za pomoč pri izdelavi setupa. Pomoč in nasveti pri spreminjanju naslednjih parametrov: * Springs and antiroll bars * Wedge, track bar and spring

Probi kje dobit G25 rabljenega se dobi za okoli 100eur. Ali pa novi DF GT. (če se še prodajajo) Notesnika ne priporočam za igranje iger. Tisti drugi PC bo veliko bolši, ampak bi blo fajn grafično p

Tu imata *rFactor lite Nato samo dodajajta mode. *rFactor lite is a stripped down version of the normal rFactor, containing only one track and one car, making the file smaller than 100mb. rFacto

Posted Images

Lahko pa se udeležiš neuradnih tekem in treningov. Ko je prvenstvo, je pristop možen samo prijavljenim!

In kolikor sem razbral iz foruma morajo biti Donatorji...

Mislim da se bo ob hladnih večerih sigurno našel nekdo, ki bo igral na serverju, če ne drug bom jaz treniral :)

Link to post

Dejan jaz sem tudi začetnik in ne vozim prvenstva pa se lahko kdaj zmenimo za kako dirko.

Dobil sem obvestilo da me doma čaka volan tako da bom lahko začel trenirati, na grafiko pa bom moral še malo počakati(Dobim jo v začetku naslednjega tedna)...

Mislim da ne bo problem dobiti koga da bi odpeljal kakšno dirko...

Edino bodi pozoren na to, da ko so uradne dirke in kvalifikacije ne zasedaš slotev na serverju in greš takrat na kakšen public server...

Link to post

aha, pol je to fora... tle maš cd oz. dvd. Pol pejt pa na net, pa si špil nabavi če češ špilat, fino :) No če ne druzga vidim, da imajo Race On na igabibi za 15€, tak da zgleda da bom naročil si kr zadevščno, da vidm ka vi to nažigate :)

Link to post

Imam eno vprašanje glede Race On. Ker se avto ko igram na Serverju čisto drugače obnaša kot pa ko igram lokalno me zanima kako moram nastaviti nastavitve da bo kar se da enako... Po defaultu so bili vklopljeni ABS, ESP in podobne zadeve katere so na serverju verjetno izklopljene...

Sedaj sem nastevil tako kot je v priponki in me zanima če je to ok?

post-1190-006166100 1287350108_thumb.jpg

Link to post

Tu imata *rFactor lite

Nato samo dodajajta mode.

*rFactor lite is a stripped down version of the normal rFactor, containing only one track and one car, making the file smaller than 100mb. rFactor lite works exactly as the normal rFactor and is perfect for those who are not interested in rFactor’s stock content and are only interested in community mods.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...