Skoči na vsebino

"DXT Texture Compressin Failed" - rabim novo grafično?


maranello575

Recommended Posts

Pri zagonu igre RaceOn (ali pa Race07) mi javi: Hardware error - DXT Compression Failed

Pobrskal sem po internetu. Ni veliko podatkov o tem, vsi pa pravijo, da gre dejansko za problem s hardverom, torej z grafično kartico. Prebral sem, da če igra javi ta error, kartica ne ustreza in igra ne bo nikoli delovala na njej.

Meni je seveda RaceOn normalno delal leto dni, tako da se mi je očitno grafična zdaj nekako zjeb***.

Drugih iger ne igram, ampak ostalo na PC-ju mi vse dela normalno (na primer inženirski programi, kot so Catia, SolidWorks, Abaqus... delajo bp).

Grafična: ATI Mobility Radeon 34xx, gonilniki posodobljeni.

Zanima me sledeče:

Je kdo od vas že kdaj naletel na to?

Je kdo že kdaj servisiral grafično? (je na primer možno, da gre za neko malenkost?)

Predvidevam, da bo treba novo kartico, ampak upanje ostaja, da je problem rešljiv tudi ceneje. Bom pa v kratkem tudi ponovno naložil sistem, preden kupujemo novo.

Link to post

Najbolj simple je da najprej reinštaliraš špil. Kar se servisiranja grafične tiče, pa še nisem ravno slišal da bi jo kdo kdaj popravil. Ponavadi če je crknila je bila za v koš. Tako da res najbolš da probaš na špilu nekaj pogruntat.

Link to post

Hvala lepa vsem!

Reinštaliral sem že, skupaj s Steamom vred, pa ne samo enkrat :) V bistvu sem prvič reinštaliral zato, ker me je začelo ven metat pri loadingu na stezo. Potem je začelo še to zajebavat.

Najbolj me je v bistvu zanimalo servisiranje grafične, čeprav sem bolj ali manj poznal odgovoro :)

Bom zdaj formatiral najprej. Že naročam zunanji hard drive. Do 17. oktobra bom menda zrihtal hehe

lp

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...