Skoči na vsebino

DiRT 3


mAxL

Recommended Posts

..ce slucajno se ne veste. Dirt 3 je sedaj breze GFWL-ja (port na Steamworks) in vsi ki imate kupljen D3 ste sedaj brezplacno upraviceni do Dirt 3 Complete edition (vsi DLC-ji) na Steamu. Gre za loceno instanco igre.

 

http://steamcommunity.com//games/321040/announcements/detail/133195170799950347

 

...seveda pa je prisotnih se nekaj problemov:

 

- aktivacija dolocenih GFWL retail/digital verzij kjuca na Steamu: http://steamcommunity.com/app/321040/discussions/0/611702631209725838/#p9

 

-tezave z FFB na vecini volanov - vlece v desno ko imas nastavitev v igri  "wheel weight" na vec kot 0:

 

http://steamcommunity.com/app/321040/discussions/0/611702631211790990/#p1

 

 

Kar pa je pozitivnega:

 

-Leaderborad so v CE verziji pobrisani in gre vse od zacetka, prav tako na novo zacnes s profilom LVL 1 (starega se ne da uvozit), ter pocasi spet odklepas avtomobile.

 

-Haxorjev ni vec na lestvici in v igri in verjetno jih bodo tukaj malo bolje lovili.

 

-Performance (fps) v MP bi sedaj zaradi manjka GFWL moral biti dosti boljsi

 

-Steam CE verzija in retail/standard (GFWL) sta v multiplayerju nezdruzljive.

Link to post
  • 4 months later...
  • Odgovori 143
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma dejte no, lepo vas prosim Codemasters, bejžte raje grozdje trgat nekam - če je to kaj od špila, potem.... Še ena sramota, poleg že vsega... Colin 1, sploh pa Colin 2 sta bila svetlobna leta boljša

FREE Fantje, ce zelite sprobati tole zelo zabavno igro, ko se vas/nas namere za en kompleten lobby ali pa cisto tako malo za sprobati malo prasine, kot vstopni razred pred Dirt Rally-jem je sedaj

Čist enostavno povedano...ko je izdelava špilov postala resen biznis je šlo vse adijo. Nekaj nas starejših na tem forumu je pred naslovi manic miner,pacman,jet pack in podobnimi presedelo n ur pa ti š

Sem zdej po par pirckih zalaufal D3 po nekaj mesecih neudejstvovanja....OMG!

 

v prvi sobi RAlly, ko sem zmagoval se me Kickal in obtozil HAXINGA

grem v drugo sobo med dirko zmagam od 8ih v konkurenci ceprav me nabijajo v rit namenoma (rakete)

v tretji sobi je bilo pa ze bolece, bil je RX in cajti so bili ponizujoci v tem smislu da je poleg mene v cilj prisel samo se en, in so bili ostali zaradi timouta DNF

Zdej pa... A so ratal na tem spilu sami pussyiji al pa me je Dirt rally naucil nekaj novega :S

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Samo nekaj me zanima,ali je kakšna razlika med Dirt 3 in Rally Dirt? Mislim seveda fiziko avtomobilov,igralnostjo,podporo za volane? Predvsem mislim kot igro brez morebitnih modov,ki bi naredili igro bolj realno. Ali so se Codemasters pri Dirt 3 tudi tako trudili narediti sim rally igro,ali je že v štartu pomenilo samo eno,da bo to igra,ki nima velike prihodnosti med sim racerji? Vse kar vem je,da sem 1x probal travniško verzijo,ker me je zanimalo kako se obnese z volanom in sem jo dokaj hitro zbrisal. Kako se zdi tebi,ker vem,da imaš original in so ziher sledili popravki?

Link to post

Niti blizu dirt rally-a ni dirt 3 vsaj moje mnenje. Zadnc sem si jo dol potegnu (po dolgem casu) pa mal sprobu pa ne morem vec vozit ker je cist drugače kot dirt rally. Ce je ghymkana al kako se napise noter pol ves kaksna je :).

Link to post

Primerjava D3 in D:R nikakor ni na mestu. Pri D3 je zabavno pac s kolegi spilat vec tipov iger, pa se kombinacije tockovanj po teamih imas. D3 je taksen spilcek, da se narezis zraven in tudi ce popijes kaksen pivo ali dva nisi zaradi tega hendikepiran, ko se recimo lovis za zastavicami v igri CTF ali pa ko moras nasprotnika iz teama okuziti pri Outbreaku...vse to pa seveda sledi kazensko po tem, ko na Trailblaizerju ali pa RallyCross izgubis za misjaka ;)

 

Je dost FUN stvarca (prva stvar ki jo moras narediti je da izklopis popolnoma vse assiste)....nikakor pa ni zanic ali pa racing presezek. Volani se lepo obnasajo (za ene celo bolje kot v D:R), fizika je bolj tko-tko (rit ti odnese zgolj z RWD letnik 60 avtomobili na snegu ;)) grafika in zvok je dost kul, proge imajo svoje specifike...igralnost pa je izkljucno odvisna od tega s kaksnimi (so)tekmovalci si v MP sobi in kaksne settinge ima server.

Link to post
  • 1 year later...

FREE

Fantje, ce zelite sprobati tole zelo zabavno igro, ko se vas/nas namere za en kompleten lobby ali pa cisto tako malo za sprobati malo prasine, kot vstopni razred pred Dirt Rally-jem je sedaj idealna priloznost, saj jo dobite se dober dan brezplacno! Ja, FREE v Steam dobite Complete edition verzijo za zmeri :)

https://www.humblebundle.com/store/dirt-3-complete-edition-free-game

Za petkove pirckijade v druzbi je idealna :P

FREE

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...