Skoči na vsebino

MotecAdd


UrosL

Recommended Posts

dela tudi v rfactorju! id26 pack podpira tudi rfactor

prej sem uporabljal sim wiev, ampak se mi je dogajalo pa je r factor vcasih trokiral, sem probal motec in sem bolj zadovoljen z njim! Placal licenco 10e!

hja milane je kot ponavadi spregledal rumene luci ko je izvazal iz boksov in direktiva v mene ko sem pržgal po ciljni ravnini!

pa se v boksih sem imel smolo- sem dobil kazenski postanek skozi bokse tako da sem zgubil 7 mest!

Link to post
  • Odgovori 33
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

np P.S.: Dej mi plusek

Ja sej tudi za MotecAdd od tega Alekhina je na začetku velik AV softwara javljalo da je virus/trojanc. Zadeva na podoben način komunicira kot kak trojanc, zato ga je tko označilo. In je javil potem su

Tukaj imate rFactor.exe, ki deluje z MotecAdd DX. Dobil sem ga od Alekhina, ki je avtor tega MotecAdd DXa. Njoy. Aja pa link naj bo za uporabo na našem forumu. Ne ga preveč okrog razpošiljat.

Tukaj imate pa še link za rFactor MotecAdd (prvi trije Stickyji od štirih). Imate network verzijo (da vam telemetrijo v realtime prikazuje na drugem PCju) ali pa dualview verzijo (to vam prikazuje telemetrijo v real-time na drugem zaslonu, če imate 2) ter zadnja DirectX verzija, ki vam prikazuje nekaj telemetrije in-game med samo vožnjo. Meni je zelo uporabno za nastavljanje setupa. Imaš zunanjo srednjo in zunanjo temperaturo gum (camber, pressure), temperaturo zavor, motorja, olja. Kar je pa meni še najbolj pomembno imaš pa DELTA BOX - zadevica, ki ti v realtimu prikazuje koliko hitrejši oz. počasnejši si od svojega najboljšega kroga. Nimaš samo 3 sectorje ampak imaš sector vsakih nekaj milisekund :P Tko da točno vidiš kje izgubljaš čas.
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...