Skoči na vsebino

MotecAdd


UrosL

Recommended Posts

Eno vprašanje: je imel še kdo probleme (če ga kdo uporablja) z namestitvijo XD-ja? Meni se nikakor ne prikaže. Imam vse apdejtano (DirectX), XD.ini se kreira, pravtako špil poganjam v DX9 načinu, ampak zadeva se mi ne prikaže v sami igri. :blink:

Edit: Sicer bi raje uporabljal simview - v navezi s simadapterjem - na drugem monitorju, ampak zadeva sumljivo upočasnjuje sistem... :|

Link to post
  • Odgovori 33
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

np P.S.: Dej mi plusek

Ja sej tudi za MotecAdd od tega Alekhina je na začetku velik AV softwara javljalo da je virus/trojanc. Zadeva na podoben način komunicira kot kak trojanc, zato ga je tko označilo. In je javil potem su

Tukaj imate rFactor.exe, ki deluje z MotecAdd DX. Dobil sem ga od Alekhina, ki je avtor tega MotecAdd DXa. Njoy. Aja pa link naj bo za uporabo na našem forumu. Ne ga preveč okrog razpošiljat.

It's an addon for GTL/GTR2/Race07/GTR-Evo

Jaz sem ga probal namesrti pa mi nikakor ni uspelo tako da mogoce ne dela na r factorju!!

Sam uporabljam sim view pa po meritva ko laufa pozere samo 10% sistema več! [dance]

Link to post

1) MotecAdd works only with the version original of rfactor.exe 1255. NOT with the NO-CD.

2) Start rFactor_Config.exe and check that you chose "DirectX 9" (and not DX7 or DX8…)

3) Start the game, load a track, and press ALT+TAB to see the MotecAdd-SERVER, the 3 LEDs must be FIXED green (ie: Game found, Local racer name found, Slot racer name found).

4) Your anti-virus can block the communication between the server and DLL DX...

5) If you change the PORT on the server, don't forget to also change it in the file RF1255_MotecAdd_DX_Config.ini (ServerPort=3785)

6) On some routers it is necessary to specify the IP of your PC in the file RF1255_MotecAdd_DX_Config.ini (ServerHostName=192.168.0.1). To know your IP: click START , launch CMD , and type IPCONFIG.

Link to post

Klinc gleda, dal sem gor zgoraj podan c**ck in zdaj dela tako XD kot tudi MotecAdd XD. Na nekem forumu sem zasledil, da je en kerlc kontaktiral Aviro in so mu rekli, da je false positive detekcija, a je ne bodo odstranili, ker bojda ta exe ni del originalnega softvera (beri: je c**ck za pi***sko verzijo). Upam, da je temu res tako. [smoke]

Link to post

Ja sej tudi za MotecAdd od tega Alekhina je na začetku velik AV softwara javljalo da je virus/trojanc. Zadeva na podoben način komunicira kot kak trojanc, zato ga je tko označilo. In je javil potem supportu, pa so ga dali na white list.

Kako je pa s tem rFactor.exe pa ne vem. Jaz nimam nobenih problemov, mi pa sedaj vsaj dela ta MotecAdd. Za več info, si lahko preberete tukaj.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...