Jump to content
mAxL

Richard Burns Rally

Recommended Posts

meni ta rsrbr2009 ne deluje, čisto na novo sm naložu richard burns rally, inštalirov rsrbr2009 in ko zaženem špil gre normalno noter potem pa kot da ne bi bilo dodatka, sploh ga ne zazna. Prosim za pomoč!!

Evo sem rešil problem. Tale mod je res zakon. Ne moreš verjet koliko dodatnih avtov, tudi proge so zanimive. Za vse tiste ki še ne veste.

Mod je potrebno inštalirat v igro. Na koncu malo zmrzne sredi inštalacije ampak obvezno počakajte dokler ne napiše finish. Verjetno je potreben patch 1.02. Nato greste na njihovo stran kjer se registrirate.

http://rsrbrlive09.rallyesim.com/inscription_P1.asp

Greste v play alone in izberete lanch rbr dll in izberete profil muligatawny (nekaj takega)-lanch rsrbr2009 in bi moralo delovat.

a ta pizdarija sploh dila na VISTA ka men narata inštalirat

Mene pa zanima iz kje dol vlečeta mode? Je tud kakšna podobna stran kot za rFactor?

A mogoče kdo ve kako se tega Cliota downloada?

http://www.bhmotorsports.com/download/16032

Sam nevem kako bi downloadov ker te poveže na eno drugo stran (mislm da je ruska, al neki tazga) pol pa klikneš download pa hoče neko geslo (pa nevem kakšno je)

Aja, če je kdo že to dol downloadov, je treba tud 1.0 verzijo snet al je dost da je sm 1.1 verzija?

Jst sem probov dat v RBR mod za suzuki swift 1600, pa tm u readme fajlu piše da morm spremenit neki v fajlu Cars.ini. Pa sm spremenu tko kukr piše, ampak ne morem shrant ker mi napiše da je datoteka zaščitena proti pisanju (al neki tazga). Zna kdo pomagat?