Skoči na vsebino

Bob's Track Builder


mAxL

Recommended Posts

Mislim, da si zasluži svojo temo. Skratka, gre za program, s katerim lahko izdelujete svoje proge. S programom lahko delate dirkališča ali pa rally proge. Lahko vnašate GPS podatke, objekte,...

Podpora za igre:

BTB Evo

* Race 07

* GTR Evolution

* GTR2

* GT Legends

BTB Pro

* rFactor

* Richard Burns Rally

* Racer

Licenca programa je 54€

Uradna stran!

Če bo kdo kupil in kaj naredil pa naj pokaže, da vidimo [smoke]

2.jpg

1.jpg

3.jpg

4.jpg

Link to post

Ja nora reč, je pa primerno to za enega ki pač ne zna glih, recimo mene. Se da kaj narediti, če kupmo 3,4 je to reč nam kaj pomaga al ma lahk samo en dol potegnjen program?

Zanimivo!

Link to post

Jest sm sprobu. Zanimiva zadevca se mi zdi to da lahko sam layout nardiš tut tko d greš na google earth, poklikaš eno cesto kot "pot" in nato preneseš te koordinate v BTB in zadeva špila. Je pa ena pomankljivost napram GPS-u in sicer ta da ti ne prikaže tudi nadmorske višine, oz celotna proga je povsem ravna.

Lp!

Link to post
  • 1 year later...

Tole je sicer že stara tema pa vseeno.. Imam program (sicer demo) in res zgleda hudo.. Rad bi naredil en hillclimb oziroma progo od točke A do točke B. Problem je samo v tem, da ne morm shranit proge (za Race07) ker nimam GTR-a 2 oz GTL-a, rabim pa nek .HAT file iz omenjenih iger. Bi to delovalo z verzijo iz travnika?

@zamex23: men deluje na Win7 64bit.. Je pa res da mi verzija iz travnika ni delovala..

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...