Skoči na vsebino

Volan in okvare!


play

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odgovori 280
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

dobra organizacija in ugotovitev napake je 90% dela, tako da pir pade

Če bo imel še kdo probleme z G25/G27 pedali, da mu samo pritiska gas/bremzo/sklopko. Je treba samo razdret, potenciometre našpricat s kontakt sprejem (pa sprot še mal prah spihejte ker ga je zihr poln

Operacija uspela, pacient preživel          dela kot novi pazite se zdaj Jocota, volan je spimpan 

Posted Images

tut sam imam g25 in zadnje čase je vedno več težav.. star je že kakšno leto, ampak večjih težav nikoli ni bilo.

kar naenkrat mi je začel h shifter zajebavat- kdaj pa kdaj ne prime 2. in 3. prestava- kar pomeni da ko vozim s sklopko in menjalnikom me po polovici kroga vse skup mine ker ne prime kot bi moglo. ko probam naslednjič- deluje vse ok. opažam da večinoma dela za gt5, pri gtr evo je največ težav.

naslednja stvar so stopalke- kupil sem nixim mod in ga namestil, vse je delalo ok (stvar je res odlična btw). ko sem zamenju windowse oz jih ponovno naložu, mi v gtr-u kdaj pa kdaj bremza sam od sebe (glavna ravnina na monzi ok, ko bremzam za šikano in odpelem začne vse skup cukat dokler spet na hitro ne tapknem pedala za bremzo). z gasom je podobno oz obratno- ko ga držim do konca se in vizualno, in po zvoku motorja sliši da avto cuka. ponavad pomaga če dam nogo celo na gas (ponavad ga držim čist spodaj s prsti, ampak vedno sem vozu tko in vedno je delalo? problem spet samo v gtr-u), res pa je da sm obupu nad gt5, in nisem še testiral ali je res to problem samo gtr-a ali je problem g25.

glede na težave je servis out of the question glede na to da praktično nič več ne dela kot mora- razen volan je 100% kot nov ;)

je kdo kdaj imel podobne težave? kar se tiče stopalk, nixim mod je 100% pravilno nameščen, komplet mehanizmi in potenciometri so bli ob tem ščiščeni (zelo zelo sem pazil na tiste tanke kable in potem stvar tudi zelo previdno nazaj sestavil).

Uredil - daemiaX
Link to post

Stopalke so tudi meni zajebavale. Ni sicer cukalo, ampak je bila samo stalno malenkostno pritisnjena. To sem ugotovil šele s TV stylom, kjer sem videl, da rdeča barva malo brni :P

Nastavil sem si 5% dead-zona na omenjeni osi in zadeva dela.

LP!

Link to post

Volan imam že 3 leta pa moram rečt, da razen lastnih napak nisem imel nobenih težav. Enkrat sem mislil, da mi je crknil FFB pa sem si v bistvu v profilerju nastavil FFB na 0% [wall]

Je pa še čist original, brez kakšnih modifikacij.

Link to post

Jaz sem očitno zadel terno... kupil pred pol leta za 100€ rabljenega že 3 leta, vendar se je bolj kot ne podajal po rokah, ki niso mele več kot par ur časa na mesec (glih prav da ni zarjevel :P), tako da je volan dejansko kot nov... brez enega lufta (volan, stopalke; shifter pa ne uporabljam) ali napake zaenkrat. tok tok tok. :D

Sicer pa smo ugotovili da so stopalke 30€... vprašanje če se ne splača kupit za rezervo :P

Link to post
  • 5 weeks later...

Moj problem. Včeraj sem se prvič lotil pucanja pedalov in sedaj, ko sem ploščo sestavil nazaj in jih želel sprobati mi jih tako program kot igre ne zazna. Žičk itd. se nisi niti pikice dotaknil, tako da če kdo karkoli ve, bi prosil, da pomaga. [Joj]

Link to post
  • 6 months later...

Eno vprašanje, če je že kdo mel podoben problem...

pri pedalih na G25 mi zadnje čase pomalem pritiska bremzo, včasih pa tud tolk da avto ne gre nikamor! ne vem kako bi se lotu problema...se vam kaj svita, mogoče s kabli/konektorji kje kaj narobe?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...