Skoči na vsebino

Volan in okvare!


play

Recommended Posts

Ja, skalibrira ga. Pol pa nč ne drma več. [wall]

Morm probat na en drug PC prklopt, da vidm, če se je kej na mojmu sistemu zjebalo al je z volanom kej v ku***.

Pa trenirat sm mislu Monzo ... Upam, da vsaj do dirke kej zrihtam :(

Link to post
  • 4 weeks later...
  • Odgovori 280
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

dobra organizacija in ugotovitev napake je 90% dela, tako da pir pade

Če bo imel še kdo probleme z G25/G27 pedali, da mu samo pritiska gas/bremzo/sklopko. Je treba samo razdret, potenciometre našpricat s kontakt sprejem (pa sprot še mal prah spihejte ker ga je zihr poln

Operacija uspela, pacient preživel          dela kot novi pazite se zdaj Jocota, volan je spimpan 

Posted Images

Proda kdo pokvarjeno g25?

Doma imam dva volana g25 in eden mi je crknil (ob vklopu na strom in usb zacne rotirati v levo do kraja in se tam TRDNO ustavi).

Razstavil sem ga in opazil da se je na vezju nekaj skurilo.

Ima morda kdo kakšnega nedelujočega, ki bi ga prodal za male pare?

Podobno se je tudi meni zgodilo, v eno smer se je zavrtel in iz ohišja se je začelo kadit :D Na srečo je bil še v garanciji

Link to post
  • 2 months later...

imam problem z tem volanom v windows 7 x64.

problem je sledeč:

ko inštaliram najnovejše driverje mi volan dela normalno ko naredim test v windowsih.

ko pa zaženem vseeno kero igro in grem pogledat test, mi pedal za plin deluje samo do 65% ko je polno stisnjen.

čez nekaj časa pa sploh več ne dela in je skoz na 0% in se niti malo ne odziva.

sem probal vse ponovno namestit (od začetka deluje) in potem se zgodi spet isto.

po internetu nisem našel nič pametnega, sem vse sprobal in ne deluje. tudi pedalke sem že razstavil....

uporabljal sem programe iz strani wingmanteam.com in mi niso nič koristili. tudi na tej strani sem naredil kot piše http://web.axelero.hu/mozso/main.html

delalo je le po ponovni inštalaciji, dokler nisem zagnal kakšne igre.

ima kdo kakšno idejo? ali pa kdo proda pedala za ta volan :)

hvala za nasvete

Link to post

Pomoje, da ni problem v hardwareu pač pa je kriv sam software. Tud tamal ima podoben volan (wingman formula force) in ko je na 7co naložu une driverje, ki pridejo zraven cdja je isto delalo kot tebi. Ko je naložil tist program, k sm ga jest dobil zraven g25 (logitech profiler) je delalo ok. Probaj malo pobrskat še, če boš kje dobil, drugače me pa kontaktiraj pa ti bom magar nekam uploudu.

LP!

Link to post

mislim da niso potenciometri, ker mi en čas deluje normalno...

sem že probal in potegnil logitech profiler iz njihove strani za win7x64 pa ne dela:(

za katerega drugega pa tak ne vem:)

v glavnem živci mi bodo zmanjkali za to...

Link to post

zaj sem mel pedale narazen, in mislim da je postopoma crknil poteciometer za gas.

sem še probal na xp in ne deluje več, niti ko na novo naložiš vse...

kaj se da to kje dobit oz. ima kdo kje to v rezervi, ali je za stran vrečt?

Link to post

Tole je samo ideja zaradi lastnih izkušenj... meni je gas tudi začel konkretno zafrkavat, in sicer je delal nekje 80-90%, do konca ni šlo. Problem je zaradi dveh stvari... momo (in menda vsi logitechi) se sproti kalibrirajo. Pri pedalih je pa težava, ker sta os in utor plastična in se ob pogosti uporabi preprosto obrabita. Zaradi tega je meni pedal začel it tudi malo levo-desno in na ta način se je max vrednost osi povečala, v praksi se je to seveda posrečilo 1x-2x, potem pa ne več. Zato gas nikoli ni prišel do maksimuma. Začasna rešitev je kar preprosta. Na obeh mestih, kjer je os pedala naslonjena na utor, sem zalepil toliko izolirnega traka, da več ni bilo lufta (hvala google). Od takrat naprej je volan delal brez težav (sicer je bil v garanciji, ampak v nedeljo eno uro pred dirko res nisem imel izbire).

To je to... upam, da kaj pomaga :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...