Skoči na vsebino

Volan in okvare!


play

Recommended Posts

  • Odgovori 280
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

dobra organizacija in ugotovitev napake je 90% dela, tako da pir pade

Če bo imel še kdo probleme z G25/G27 pedali, da mu samo pritiska gas/bremzo/sklopko. Je treba samo razdret, potenciometre našpricat s kontakt sprejem (pa sprot še mal prah spihejte ker ga je zihr poln

Operacija uspela, pacient preživel          dela kot novi pazite se zdaj Jocota, volan je spimpan 

Posted Images

Hvala za link! Sem downloadal driver, pa moraš izbrat za ker vindows, pol sem pa moral izbrati med naslednjima možnostima: multilingual 32-bit in multilingual 64-bit! v bistvu nimam pojma kaj je razlika med dvema, ampak jaz sem dau dol 64-bit, pol pa ko sem hotel inštalirat, je korak ko naj bi potekala inštalacija (po tem ko se strinjaš s pogoji) minil prej kot v sekundi, oz izgledalo je kot da je bi korak izpuščen, in je takoj napisalo da je inštalacija zaključena, zdaj pa nimam nikjer ikone, ali pa mape kjer bi lahko zagnal kalibracijo, volan pa je v istem stanju kot prej!

Enkrat se mi zdi da sem videl da je logitech izdal en nov drajver, ki naj bi bil za vse volane! Kdo kaj ve o tem??

Link to post

Maš prav! Sem zdajle pogledou pa vidim da je 32-bitni windows! Drugač imam Windows 7, ampak sem skos mislu da je 64-bitni! Zdajle dajem dol 32-bitno verzijo pa bom vidu kaj bo iz tega!

Edit:

Evo uspelo mi je zrihtat! Hvala vsem za pomoč, zdej bom lahku spet trenirov, pa mogoče se pridružim na kakšni dirki ali treningu!

Link to post
  • 4 weeks later...

Imam eno vprašanje glede menjave volana in sicer je zadeva taka, imam kupca za sedanji volan (Logitech Wingman Formula Force GP), pa ne vem koliko je zadeva vredna, ohranjen je za svojih 5-6let po mojem mnenju lepo, sicer se mu čuti da je vožen, ampak drugače pa v spodobni kondiciji. Sedaj me pa zanima kaj bi lahko človek nabavil za pod 100€ (če bi tega prodal za cca 30-40€ ), da bi bil cheap&good buy??

Prosim pomoč.

Hvala

Link to post
  • 3 weeks later...

Evo, tut meje je očitno doletelo. Ne dela mi FFB v nobeni igri. Ponovno sem instaliral gonilnike in logitech profiler, vendar ni nič bolje. Ko priklopim volan na USB, se mi odvrti v desno in nato v levo in potem na sredino. Tako da očitno FFB ni okvarjen. Problem je le potem, da v nobeni igri ne deluje in je čisto mehak.

Tudi v profilerju, kjer vidiš, če delujejo osi in tipke... Če se prav spominjam, ko si pritisnil tipke, je ponavadi volan čisto znorel in v zvočnikih si slišal neke zvoke (car crash, explosion, itd...) Sedaj tega ni. Ni zvoka in tudi volan miruje..

Kakšna ideja?

Link to post

V zadnji verziji profilerja tudi meni več ne spušča zvokov ob pritiskanju tipk. Bi pa definitivno mogel volan drmat.

Očitno ti nista šla motorja če ti ga vseeno skalibrera ko ga priklopiš. :?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...