Skoči na vsebino

Volan in okvare!


play

Recommended Posts

OMG, dans vozim mal Valencio, tiščim pedal za gas v podn pa ponesreč prtisnem nedelujoč pedal za bremzo. Pa mi gas spusti. WTF?! icon_eek.gifŠe mal vozm in vedno ko prtisnem pedal za bremzo mi pedal za gas neha delat.

Pol grem pa v controls setup naštimam nazaj pedal za bremzo, da mi dela kot bremza in vidm, da mi je pedal kar sam od sebe začel delat. woohooo :roll:

P.S.: Zdej pa navajen nism bremzat, k sm se na tipko navadu :(

Link to post
  • Odgovori 280
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

dobra organizacija in ugotovitev napake je 90% dela, tako da pir pade

Če bo imel še kdo probleme z G25/G27 pedali, da mu samo pritiska gas/bremzo/sklopko. Je treba samo razdret, potenciometre našpricat s kontakt sprejem (pa sprot še mal prah spihejte ker ga je zihr poln

Operacija uspela, pacient preživel          dela kot novi pazite se zdaj Jocota, volan je spimpan 

Posted Images

OMG, dans vozim mal Valencio, tiĹĄÄim pedal za gas v podn pa ponesreÄ prtisnem nedelujoÄ pedal za bremzo. Pa mi gas spusti. WTF?! icon_eek.gifĹ e mal vozm in vedno ko prtisnem pedal za bremzo mi pedal za gas neha delat.

preveri Äe imaĹĄ vkljuÄeno opcijo "combined pedals" > to pomeni ko pritisneĹĄ bremzo ti neha pospeĹĄevat > not good

P.S.: Zdej pa navajen nism bremzat, k sm se na tipko navadu :(

uf, se boĹĄ hitro navadil bremzat na pedal.. je ful bolĹĄ :)

Link to post
Kje pa maĹĄ to opcijo? V nastavitvah v igri?

ne, v Logitech Profiler (Äe imaĹĄ logitecha)

poglej malo v nastavitvah volana... [maĹĄ moĹžnost obkljukat/odkljukat - nimam priklopljenega volana, na pamet pa ne vem :)]

uglavnem, ko prtisneĹĄ en pedal ti more delovat neodvisno od drugih

GL

Link to post

evo moje trenutno poÄetje je takole

MIRAI 32''/81 cm LCD TV, DTL-632E500, HD Ready

tvslcd0035.1.jpg

Logitech G25 volan

g25.jpg

Pc raÄunalnik, en narejen samo za wtcc 07,06

Ĺ portni sedeĹž

_446df83093e08.jpg

mal drgaÄen,je gor slika ni Äist enak, zdej ap sm ĹĄe kletno v izdelavo,Äe se sluÄajn kje prevrnem :lol::lol:

Link to post
Pismo, vsi resno vlagate v tole dirkanje :) Js pa sam 17" LCD + pc in volan, ki ga moram 5x dnevno prestavit iz mize, ker delam kakĹĄne druge zadeve pa mi je v napoto.

=

s tem da je 22" crt & volan prestavim enkrat gor, in enkrat dol :D hehe

Link to post

OMG! Spet mi pedal za bremzo ne dela. Zdej sm ugotovu kdaj se to zgodi. Sam ne vem zarad česa in ne vem kko to odpravit.

Ko mi je prvič odpovedalo, sem komp iz Dolenjske odpelal v LJ, kak teden kasneje pa še volan. In sem ga verjetno vklopil v drugi port kot je bil prej, zato mi je komp tut zatežil za driverje. Od takrat stopalka ni več delala.

Potem je pa kar naenkrat začela sama od sebe delat. Najbrž sem kej šaril po kompu, a se mi niti malo ne sanja kaj bi lahko naredu, da je začelo delat.

V sredo sm pa spet izklopu volan iz PCja in ga danes vklopu spet v en drug USB port. Seveda je takoj zatežil za driverje (a je normalno, da ti teži za driverje, če samo v drug port prklopš?). Grem v igro in bremza ne dela. Pa tut ne pomaga, če ga nazaj v tisti port vklopim kjer je bil prej (tam, kje me za driverje ne vpraša ob priklopu).

Driverje sem ĹĄe enkrat downloadal. Jih uninstaliral pa ĹĄe enkrat namestil, vendar ne pomaga.

A ima kdo kako idejo? Volan je pa Thrustmaster Force Feedback Racing Wheel.

Please help, danes je dirka, js pa brez zavor!!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...