Skoči na vsebino

Volan in okvare!


play

Recommended Posts

Bi sluÄajno kdo vedel kaj naj razdrem....

mislim da mi zavora bremza rahlo bremza, je bolj trda kot je bila, Äe ni kaj narobe s fedrom, pa v igri wtcc07 ko imam pogled v vozilu, se mi zdi da je popreje bila leva noga s katero bremza, bolj levo ne na bremzi, sicer ko drĹžim gas z desno je leva noga Äist levo, ko odneham gas, se sama leva noga postavi na bremzo-to govorim v igri, kako zgleda moĹžiÄek voznik,da se razumemo, in mam sm vpraĹĄanje, popreje ko mi je funkcioniral volan, s emi zdi, da ko sm spustil gas, je bila od voznika leva noga na levi poziciji, ni ĹĄla takoj na bremzo, naj nekdo to preveri pa mi javi...

ko voziĹĄ notranji pogled ima moĹžiÄek,ko spustiĹĄ gas, ĹĄe vedno na levi strani nogo,. ko bremzaĹĄ jo pa da stopalko ali ima vedno rahlo na bremzi nogo, pomoje da ne???

hvala za odgovor, mislim pa da so sm smeti priĹĄle v stopalko,no vsja mislim!

mogoÄe podvpraĹĄanje se vam zdi da je vaĹĄa bremza malo bolj trda kot gas, ali so obe enako trde....hvala 3x :wink:

Link to post
  • Odgovori 280
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

dobra organizacija in ugotovitev napake je 90% dela, tako da pir pade

Če bo imel še kdo probleme z G25/G27 pedali, da mu samo pritiska gas/bremzo/sklopko. Je treba samo razdret, potenciometre našpricat s kontakt sprejem (pa sprot še mal prah spihejte ker ga je zihr poln

Operacija uspela, pacient preživel          dela kot novi pazite se zdaj Jocota, volan je spimpan 

Posted Images

moja bremza (ki sicer ne deluje) je malenkost bolj trda kot gas. Sam ni kakšne očitne razlike, komi da opaziš.

Preveriš lahko tut tako, da si daš pogled od zuni pa boš vidu, če ti kej štop luči svetijo..

Link to post

sej keÄ je da ĹĄtop luÄ ne sveti a avto bremza, am nism anrdu Äasa pod 54.xx pa ga mam 50.xxx, np ni sile, dobim volan g25 daens!!!ihaa

je stopalka pomoje al sm praĹĄna neki v etm smilu, bom mal poĹĄtimal pa bo... :wink:

Link to post

sm ĹĄu do kolega ima wtcc in volan...

ja moĹžiÄek redno drĹži nogo za bremzo Äist levo, tudi ko spustiĹĄ gas jo drĹži

Äist levo, pr meni pa ima na bremzi zmer ko za 1s spustim gas, luÄi zadne ne gorijo,pa vseen res na izi bremza, zanimivo res...

Link to post

momo: bremza trĹĄa kot gas,

race07: nogo ima skoz na bremzi, vendar je ne pritiska, dokler je ne pritisneĹĄ sam,... Äe se dotakneĹĄ bremze se ti zasvetijo ĹĄtop luÄke,... drugaÄe avto NE bremza (tudi Äe se vam zdi da mogoÄe bremza)

lahko pa preveriĹĄ

a) Logitech DX Tweaker in nastaviĹĄ zadevo

b) v igri imaĹĄ pod control settings moĹžnost vpogleda v osi volana, in preveriĹĄ Äe je kaj "kontakta" pri spuĹĄÄeni pedalki

upam da bo ...

Link to post
čaki oba imata df pro-ja???

ja pol zna bit tako pač trda, aja bremza pedal ej mal višji kot gas, pr emni je??

ne js mam thrustmaster ffrw. pa mam stopalko za bremzo krajĹĄo. pa malenkost trĹĄo.

Link to post

zgleda da ne bremza, sm vseen na drugem pc-ju mi model nogo konstatno drĹži na bremzi,ko spustim gas, bremza pa ne....

zanima me malo kdor ma g25???

kako si naĹĄtimaĹĄ pogled levo desno, za nazaj dam jaz kr na rdeÄo tipko, Ĺže vidm da bom mel tuki velko teĹžavo,nekak ne bom videl ,Äe je kdo vzporedno z menoj??

Link to post
zgleda da ne bremza, sm vseen na drugem pc-ju mi model nogo konstatno drži na bremzi,ko spustim gas, bremza pa ne....

zanima me malo kdor ma g25???

kako si naštimaš pogled levo desno, za nazaj dam jaz kr na rdečo tipko, že vidm da bom mel tuki velko težavo,nekak ne bom videl ,če je kdo vzporedno z menoj??

Bremza men dela normalno. Edino k pridem v špil vse stopalke enkrat stisnem, ker prvič ne delajo naprej pa normalno.

Drgač mam pa js levo, desno in nazaj na smernih puščicah na menjalniku.

Link to post

DrgaÄ mam pa js levo, desno in nazaj na smernih puĹĄÄicah na menjalniku.

sm lahko v ovniku pogledaĹĄ, pa da drĹžiĹĄ volan sm z eno roko,men kr ne gre? na df pro je super obe roke an volanu in gledaĹĄ... :wink:

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...