Skoči na vsebino

Logitech G27


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 58
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Od izida volana Logitech G25 so minila tri leta in pričakovati je bilo, da bo le ta dobil naslednika. Prav to se je tudi zgodilo...pa je le ta presegel pričakovanja? Volan G25 velja za odličen volan

No ja tisti ki je imel do sedaj g25 lahko oceni razliko med tema dvema (25vs27), večina pa samo nekaj komentira brez veze, jaz sem imel do sedaj thrustmaster F1 Force in ko sem ga kupil je bil v veso

  • 2 months later...

Ja sej js mam tut momota pa se mi je pol predn sn kupo g27 isto nardil.sam ko mam volan na compu ni tk zlo hudo je za zdrzet k v bistvu me tk ne mot.sam pr ps3 je pa kr krejen volan posebej pr f1 2011 tk da igram naprej druga mi ne preostane

Link to post
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Eno vprašanje za lastnike G27.

 

Se še morda komu drugemu pri prestavljanju iz 5 v 6 prestavo sliši malce glasnejši "kovinski" klik? Kolikor sem gledal po youtube se pri nekaterih sliši pri nekaterih pa ne in me zanima če se da to morda kako odpraviti v kolikor se je že kdo ukvarjal s tem. 

Link to post

Za G27 stopalke sem si to nabavil. Precej boljši občutek pri bremzanju.

 

http://www.gteye.com.au/product/gteye-progressive-brake-spring-for-g25-g27

 

Koliko pa je G27 dober ali ne je recimo eno objektivno merilo WheelCheck (razvil, ga je tisti ki je pri IR zadolžen za FFB).

 

Povem samo to, da je G27 izredno švoh in nelinearen, kar se FFB tiče. Poleg tega ima dokaj velik dead zone. G27 je "best of the rest" bi jaz rekel.

Link to post
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...