Skoči na vsebino

Simracing cockpiti


play

Recommended Posts

  • Odgovori 693
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

en mali update

upam da stara ne gre peglat takrat ko je dirka, ker drugače si v pi........................

No k se že glih šponamo; moj (in od dveh kolegov) igralni plac: je še v izdelavi, ampak počasi dobiva svojo obliko in namen. Če bo koga zanimalo lahko tudi odprem novo temo in povem malo več o c

Posted Images

Trenutno nimam doma LCD-ja, breĹžiÄne miĹĄke in tikovnice (v LJ na ĹĄtudiju), pa tudi stol (poÄivalnik) bom mogoÄe zamenjal za kakĹĄen dirkaĹĄki sedeĹž...

dsc00286cn7.th.jpg

Isti monitor, isti volan, isti zvoÄniki:D Sam zdej dobim 22" Widescreen LCD

Link to post
Kakšna je sploh razlika med lcd tv in lcd monitorjem? Ne vem kaj naj bi kupil...

Stari js sem ravno gledal prospekte od Big Banga in videl nekaj LCD-jev, ki bi jih kar šel kupit (še sreča da nimam denarja)! Najbrž bom jutri prinesel od starega LCD k računalniku in izprobal kako izgleda v igri. Drugače sem enkrat že probal igrat in je kar ok, čeprav mi je stara grafična nekj štrajkala in ni delalo ravno kot bi moglo, je pa slika v namizju, wordu in pri brskanju bila kar bedna!!! Play kok so pa kaj udobni ti športni sedeži? Mislim, da bi bilo bolje kje dobit od kakšnega rasutega avta sedež, saj ga lako nastavljaš še po višini...

Link to post
KakĹĄna je sploh razlika med lcd tv in lcd monitorjem? Ne vem kaj naj bi kupil...

Stari js sem ravno gledal prospekte od Big Banga in videl nekaj LCD-jev, ki bi jih kar ĹĄel kupit (ĹĄe sreÄa da nimam denarja)! NajbrĹž bom jutri prinesel od starega LCD k raÄunalniku in izprobal kako izgleda v igri. DrugaÄe sem enkrat Ĺže probal igrat in je kar ok, Äeprav mi je stara grafiÄna nekj ĹĄtrajkala in ni delalo ravno kot bi moglo, je pa slika v namizju, wordu in pri brskanju bila kar bedna!!! Play kok so pa kaj udobni ti ĹĄportni sedeĹži? Mislim, da bi bilo bolje kje dobit od kakĹĄnega rasutega avta sedeĹž, saj ga lako nastavljaĹĄ ĹĄe po viĹĄini...

Jst sm enako gledal za lcd tv 22col,Samsung 380eur-drag ni pocen,sm maĹĄ vse,tv, za kako konzolo,tudi ps3,x360 je zakon ta lcd,sm sm zmer mislu da je na veÄjem lcd slabĹĄa slika,pa me je presenetlo vse skup, sedeĹž kaj pa vem,treba ga naĹĄtimat mal bolj,sedi se dobr,Äe misliĹĄ kako si prpasan not,je res dobr, sm moram Ĺželezje skup zmetat,bom naredu za naprej nazaj,pa enako mal viĹĄine,.

Link to post

Ekola nov volan....najbolj mi je všeč tale člen "Wireless pedals with + 100 hours battery life time (low battery warning on display and optional power supply cable for simulators)" Par dratov manj :D

http://www.fanatec.de/html/index.php?id ... 0en%20?%3E

Cena baje okol 300€

09_pwt_wheelall.jpg

06_pwt_wheeltotal.jpg

Full Features Porsche 911 Turbo Wheel:

Original Porsche 911 Turbo steering wheel design

Licensed by Porsche Lizenz- und Handelsgesellschaft mbH

Authentic metal Porsche logo on wheel

Hand stitched leather wheel manufactured according to Porsche quality standards

Compatible with PC and Playstation 3 (all games which support ForceFeedback wheels)

6+1 Speed H-pattern gear stick with realistic shifting feel

Additional exchangeable sequential gear stick included

Wireless pedals with + 100 hours battery life time (low battery warning on display and optional power supply cable for simulators)

Realistic clutch pedal with declining resistance

Pressure sensitive brake emulation with soft-stop

Diameter of wheel is 300 millimeters

Gear sticks are interchangeable and can be mounted on the left or right side

Turning angle can be adjusted in the wheel to 900°, 360° or 180° or in 1° steps by software

For PC: Strong table clamps with quick release, special non-slip rubber pads, and Velcro strips on the pedals

keep everything in place. Integrated nuts allow the strong fixation on a gaming cockpit

For Playstation: Attachable lap wings and the attachment of the gear sticks to the wheel allow comfortable game

play in the living room without the use of a table

Illuminated button symbols switch automatically between PC and Playstation

Powerful Mabuchi RS 550 Motor as used in RC cars delivers extra strong ForceFeedback effects

Additional 2 Force Feedback actuators in the wheel simulate motor vibrations

Extra smooth and silent belt drive without mechanical dead zone

High resolution wheel sensor

TUNING functions with LED display

Saves up to 5 wheel set-ups

Adjust ForceFeedback strength during game play

Adjust sensitivity independent from the game

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...