Skoči na vsebino

Kolk ste stari?


bremzy

Recommended Posts

Žena je bila pred tem dekle in sva skupaj že od 91 ;), takrat ko me je spoznala sem bil mnogo bolj ubrisan, smo igral AMIGO in soba totalno zakajena od cigaret in to, pa pilili smo avtomatike, šestke in kasneje BT50, tako da vse kar je bilo kasneje je bilo samo plus iz njene perspektive, ker sem se "normaliziral".

Še moj nick Mjugen, je že full dolgo z menoj, neokoč davno davno je frend narobe intepretiral Hondo Mugen in sem postal Mjugen.

Link to post
  • Odgovori 60
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

40 let. Poročen 12 let, hčerka 2.5, sin 5.5 let. Od nekdaj se rad igram in geekam, ko sem naredil hišo imam dedicated sobo za vse mogoče. Poleg novih konzol zbiram stare konzole in računalnike in v vs

Ale vam je polovici tle fotr ... ... kr mami vprašte

Jaz sem pa že 8 dni star 40 let

To je problem pri naših novodobnih ženah :) Mi zdej počnemo to kar počneš ti, ki si se že normaliziral - naše pa pričakujejo, da se še bomo normaliziral. Kvečjemu gre lahko na slabš :D

Link to post
  • 1 month later...

Žena je bila pred tem dekle in sva skupaj že od 91 ;), takrat ko me je spoznala sem bil mnogo bolj ubrisan, smo igral AMIGO in soba totalno zakajena od cigaret in to, pa pilili smo avtomatike, šestke in kasneje BT50, tako da vse kar je bilo kasneje je bilo samo plus iz njene perspektive, ker sem se "normaliziral".

Še moj nick Mjugen, je že full dolgo z menoj, neokoč davno davno je frend narobe intepretiral Hondo Mugen in sem postal Mjugen.

Mal pozn ali kako že :D Ti to misliš Mazdo B2500, kasnejši model BT50 ali nekako tako [iz]

Slika: Mazda-B2500_mp34_pic_34554.jpg

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...