Skoči na vsebino

3. Silverstone International 22.12.2019


Recommended Posts

Potek dirkaškega vikenda:

21:00 Kvalifikacije
21:15 Dirka 1 (razvrstitev glede na rezultate v kvalifikacijah) 25 minut = 22 krogov

21:45 Dirka 2 (razvrstitev glede na rezultate v dirki 1, obratni vrstni red za prvih 10 voznikov) 25 minut = 22 krogov

Server ONLINE (časi : http://sloracing.ddns.net:50041/lapstat)
IME: slo-racing.com TOCA BTCC
PASS: sloracing


Dirkalniki: Prenos
Steze: Prenos
Skinpack v2: Prenos

V PRIMERU ODSOTNOSTI PROSIM DA SPOROČITE ČIM PREJ (zaradi slotov na Silverstonu)
Odsotnost sporočili:
1. Luka Grm
2. Anže Štravs
3. Žan Trpin
4. Brane Malavašič


1017674350-LAT-20171219-1998%20BTCC%20R3


Pa še mal taprave dirke:

 

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh

U jebentiš, ti je pa res V-TEC ruknil :D  

Sam sem imel prvo dirko večino časa na zadnjem odbijaču Jankota, ko se je pa ta naveličal se je pa Matjaž napopal. Nekako sem vlekel odbijače narazen kolikor se je dalo, samo 25 minut je predolgo da bi šlo skozi. Lep manever Matjaža, ko me je pihnil, potem pa še Janko. 

V drugi dirki sem bil bolj ali manj osamljen, se je pa Janko spet oglasil  in sva se skupno odločila da Domna spustiva naprej, ker se mu gre za prvenstvo :D  

Sem imel nekajkrat srečo da sem se izognil ostalim, ki so imeli kak crash fest, tako da bolj previdno v prvih krogih pa pri prehitevanjih, ker fizika v AC ne dopušča ravno takih manevrov, kot so jih izvajali v resnici. 

 

Link to post
Deli na drugih straneh

KAZNI Silverstone:

R1: 2:05: Milnar pridobi mesta, z izhodom iz ovinka daleč izven steze, potem v šikani zadane Lušenca in ga odriva pred seboj brez bremzanja. Milar +5sec izgubi 1 mesto. 


Prav veliko prijav ni bilo, čeprav je bilo na stezi kar nekaj cudnih situacij, za nekatere je botroval lag in mal nesreče vseeno pa bi spet opozoril na eno stvar. Uporabljajte Helicorso! (priporočam da si jo namestite na mesto kjer je zelo vidna - sredina) Veliko je namreč naglega skakanja iz izletne cone nazaj na progo, čeprav je vzporedno na progi drug dirkač. V takem primeru sta v večini primerov za normalno vključevanje potrebna oba dirkača. 

Primer: 


Pravilno vključevanje (sodelujeta oba voznika):
https://thumbs.gfycat.com/RadiantHappyFlyingfox-mobile.mp4

 

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...