Jump to content
Sign in to follow this  
57X

Zupanov corner

Recommended Posts

Evo, tkole sta me v kot stlačle :o Zajebavam se :D To sta mi kuple za RD, v kot sm se pa kr sam zavleku ;)

Ene par stvari je home made - nosilc za shifter, polička za miš in keyboard, polica nosilca monitorja in lesena vodila med sankami in sedežem. Odrezat/skrajšat morm še un kandelaber od nosilca monitorja.
Zaenkrat sem ful zadovoln. Presentla me je majhnost/kompaktnost, kar se mi zdi super. Druga super zadeva je, da čist nč ne škripa oz oddaja kakršnihkoli zvokov [ok] Ni sicer tolk multinastavljiv, kot sm mislu. Ampak se vseen da kr lepo naštimat pozicijo. Prvi dokup bo seveda sedež, ker tale je čist bedn. Pol pa ostala periferija iz simlab ponudbe. Odločal sem se med PX1 in TR1. Ko sem že skoraj naročil PX1 sem še enkrat preštudiral razne YT posnetke in predvidel, da bo izstopanje/vstopanje v/iz PX1 kr težava za moje desno koleno. TR1 ima vertikalno stranico lepo pod kotom, tko, da je edina stvar, kamor lahko zahaklam s kolenom - faking clamp od G27. Volan bo vejetno drugi večji upgrade.

SimlabTR1.thumb.jpg.513cb1347f58bf98095a31eccf7cdb0a.jpg

SimlabTR1_side.thumb.jpg.8adf9582ce03c608a9560389e9c83839.jpg

Edited by 57X
  • Upvote 4
  • Like 3