Skoči na vsebino

7. Nurbugring - 11.11.2019


Recommended Posts

Potek dirkaškega vikenda:

20:55 Kvalifikacije
21:10 Dirka 1 (razvrstitev glede na rezultate v kvalifikacijah)
21:40 Dirka 2 (razvrstitev glede na rezultate v dirki 1, obratni vrstni red za prvih 8 voznikov)

Prenos dirkalnikov vključno s skin packom
Server ONLINE - trenutni časi: http://sloracing.ddns.net:50041/lapstat

Thruxton-SuperCup-Image-1-Thumbnail.jpg

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh
  • 2 weeks later...

Zanimiva dirka do zadnje minute, ko mi uspe pripraviti odličen napad za zmago in s tem zmago v prvenstvu nakar dobim nepričakovani blok  in upov je bilo konec.

Srečno vsem v nadaljnjih prvenstvih.[ok]

Uredil - alkoro
PC
Link to post
Deli na drugih straneh

No, zato nismo takoj objavljali rezultatov, tudi osebno nisem bil ziher kaj točno se je zgodilo pred mano.

Ampak nič ne kaže da je karkoli kriv Simone. Vsekakor ima pravico avto spredaj biti tam kjer je bil. Tudi ti bi ga lahko obšel, če ne bi imel trenutek oversteera, ki je bil (kot je ponavadi) overkorektan in si se s svojim sprednjim odvijačem zabil v Simonovo desno stran zadnjega.

Prav tako bi ga obšel če bi samo tapnil bremzo za trenutek, ko si videl da ti ne bo uspelo dovolj zaviti da bi ga obšel po desni. Nisi bremzal niti ko si se vanj zabil, niti ko te je odneslo potem na idealno vame, nikoli vglavnem ni bremz luči od  prvega apexa šikane. V kvalifikacijah seveda to gre brez problema, v dirki pač ne. Verjamem da je blo to zadnje pač tisto, ko se ti kar stemni pred faco zaradi dogodkov na stezi. 

Mel smo res zanimive dirke, borbe do konca, vsi vemo da furaš neverjetno hitro in naj ne meče tale dogodek slabe luči na prvenstvo ali kakršnokoli grdo/nepravično vožnjo kogar koli.

Sem (mogoče clo mal preveč) goreč zagovornik balasta. Sigurno omogoči bolj zanimivo dirkanje večini na stezi s tem da približa dirkače med seboj. Pa saj to je za večino tu pomembno, da se lahko udarijo na stezi tudi s kom, ki je drugače prehiter za njih. Na slo-racing se je dostikrat izkazala za pravilno odločitev in mislim da je ne bomo opustili kar tako.

Link to post
Deli na drugih straneh

Glede na to da sem 20 min vozil za njem se vedel da imam v šikani prednost saj je bil setup narejen za pobiranje bumpov.

V tej določeni situaciji je on prepozno zaviral in je moral loviti šikano, meni je pa uspel idealni vstop vanjo.
Glede na njegove predhodne linije in dve sezoni dirkanja z njim, nisem pričakoval da bo tako agresivno pokril izhod iz ovinka.
Dotik se je zgodil s cca.  eno širino avta+ izven dirkaške linije). Res je da dobi moj avto oversteer vendar je bil pred udarcem ujet.;)

Glede na mojo linijo in hitrost obvoz ni bil možen. Bremza? [krniki]

Mi je pa edino žal da sem po incidentu z njim zadel tebe, ker res nisem tako hitro registriral kje se nahajaš.
No pa saj je potem moj avto odbilo v zid, no harm. :DD

Jaz najbolj pljuvam glede balasta, ti ga zagovarjaš, taktizirava pa oba, da ga ne bi vozila.:roll:
 

Link to post
Deli na drugih straneh

No dotika se pri meni sploh cutilo ni skoraj tko da ni blo panike, sm mu usel.

Ja, vcasih doda se eno dodatno nalogo za taktiko balast, ki drugace v teh kratkih dirkah brez postanka ni potrebna.

Tko da bi reku lah se en plus hehe. Mogoce bi samo razmislil da se tako kot na prvi, brez balasta fura se na finalu... 🤔

Link to post
Deli na drugih straneh

Najprej se bom zahvalil @PEK za organizacijo prvenstva. Vse je špilal tipi topi, sicer sem sam dal glas za formulce, ampak ob koncu prvenstva sva tudi z Đineto že hodila z roko v roki 😋

Pohvala tudi vsem novim šoferjem, ki sem jih spoznal tekom sezone. Velika večina vas je prekleto hitrih, dvoboji so bili fer in zabavni, pa še velika večina nas je vztrajala do konca. Ni vse v zmagah :D  

Zadnja dirka je bila zame najbolj zabavna in prehitevanja polna. Sicer ne vem od kje vam pace za 2.02 čase, moj je bil bolj proti 2.04 :D  V R1 mi je uspelo super štartati in se lepo odpeljati na P4 iz se mi zdi da P9. Potem sem se večino časa družil z Lukom in Alešem. Na koncu P5. 

R2 štart ok, potem pa v šestem zavoju nekdo nasloni hrbet name, da me odnese na pesek in padem nekam na P14 in grizem naprej. Do konca se zgrizem na P7. Zabavno in nepozabno. Škoda team matea, ki je rage quittal ob koncu, bi bilo pa fino videti incident in pokomentirati zadevo. 

Se vidimo v naslednji bitki 🤗

 

 

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...