Skoči na vsebino

3. Mosport - 14.10.2019


Recommended Posts

Potek dirkaškega vikenda:

20:55 Kvalifikacije
21:10 Dirka 1 (razvrstitev glede na rezultate v kvalifikacijah)
21:40 Dirka 2 (razvrstitev glede na rezultate v dirki 1, obratni vrstni red za prvih 8 voznikov)

Prenos dirkalnikov vključno s skin packom
Prenos proge (v kolikor niste prenesli celega packa)
Server ONLINE - trenutni časi: http://sloracing.ddns.net:50041/lapstat

 

Screenshot_ginetta_supercup2017_lhd_jr_mosport_7-10-119-16-47-54.jpg

Link to post
Deli na drugih straneh
  • PEK featured this tema

Najmanj treninga za najboljši rezultat. 
Dve ure pred Q, sem odpeljal prvi krog.
Na srečo je bil setup iz Okayame uravnotežen in hiter. 

Q: Nekaj napak, če bi naredil en normalen krog bi bil v konkurenci za pole.
Na koncu se je izkazalo, da je druga pozicija boljša kot pole, saj sem imel pozicijo znotraj.

R1: Super štart, zadaj so se nekaj zapletli, nikoli gledal nazaj. :DD

R2: Spet boljši štart od Bellona, zelo počasno v prvi ovinek, gledal nazaj v ogledalo, da ne bi dobil pospeška,
Že rahlo na zavori, ko so spredaj še dodatno zavrli, sledil je rahel dotik s Bellonom, ki pa na za žalost ni uspel ujeti dirkalnika(Sorry).

2-3 kroge kasneje ujamem vodeča in sledil je sledeči krog.

Super borba s @PEK celih 5 ovinkov vzporedno. [ok]

Spet pobegnem, vidim da je na drugem mestu Eržen, ki mi je speljal najhitrejši krog.
Prednosti 7 sek, pa ga probajmo dobiti nazaj.... NOPE!

V dveh urah kolikor sem vozil to progo mi ni nikoli čez ta robnik vzelo zadka.
Kot bi rekel Leclerc: I am stupid :D #LessonLearned

Na srečo AC ni popolna simulacija tako da je avto preživel in mi je uspelo ubraniti zmago, komaj ... 

Mehaniki že montirajo maximalno obtežitev za naslednjo dirko...[iz]

Uredil - alkoro
  • Upvote 3
  • Haha 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Ja zdj vidm zakaj si tok letel, k mas skos ognjcke iz avspuha. 😁 vsa cast za tale pace.

Sam sm bil vecinoma dirke zgublen na tej stezi. Se par svojih napak in par napak ostalih in tu je res slab vikend zame. So ble pa borbe res zanimive in fer, s kar ene petimi dirkaci.

Prijave pobiramo do danes zvecer, upam da ne bo prevec dela, kleparji imajo namrec pred sabo lar nekaj nadur 😁

 

Link to post
Deli na drugih straneh
  • PEK unfeatured this tema

Prva dirka in splet okoliščin nista pustila kaj dosti, kar bi se dalo izvleči, sploh s kar nekaj lastnimi napakami... na koncu P6, ki je obljubljal malo več za R2, a sem spet naredil grdo napako in izničil vse možnosti za dobro uvrstitev. Potem pa mi je nekako uspelo priti na P2 in v izdihljajih dirke povohati P1, a je zmanjkalo časa za strategijo napada na Alena.

Link to post
Deli na drugih straneh

Ko dobiš super setup in vse uničiš, potem veš da ti in avto nista kompatibilna :D  

R1: udeležen v več porivanjih in trkih, pa prepočasen.

R2: Super štart, kar od enkrat že P5, nato pa pregrejem gum in sledi izlet po travi, pesku, med kamp prikolicami, po brisačah in končno enkrat po pol ure nazaj na progo. 

 

Podn….

 

P.S. Po poročanju Žurnala25 se obetajo resni pogovori v ekipi in nekdo že voha menjavo sedeža 😲

Link to post
Deli na drugih straneh

Po pregledu prijavljenih incidentov smo se odločili za naslednje kazni: 

Race 2 / LAP 1 / T1 - Rožič/Bellon
Alen premalo zavira v T1 in zadane Bellona. Bellon izgubi kontrolo in zadane v bok še enega dirkača. Oba z Bellonom izgubita veliko časa in nadaljujeta na zadnjem mestu. 
MALA KAZEN Rožič (+5s) 

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh

@PEK

are you kidding me?
Od vseh nesreč v obeh dirkah, dobim samo jaz za rahel dotik v T1?
Pač se je nesrečno razpletlo, ker ni uspel ujel avta.

Pred incidentom sem bil že na zavori pred avtom spredaj, hitrost je bila na avte okoli mene bila enaka oz. nižja od vodilnih treh.
Hitrost ni bila prehitra, kar potrjuje tvoja linija in višja hitrost od avta Bellona, zato trdim da ni bilo moč pričakovati, da bo avto pred mano še dodatno "zaviral" (manjšal hitrost za 5-10 kmh) v tak ovinek, zato argumentiram, da pri normalni hitrosti (glede na avtomobile spredaj) do dotika sploh ne bi prišlo. Dirkaška nesreča pač...

Protest kam, koliko €€€? :D

 

Link to post
Deli na drugih straneh

No super [ok]

Da še dodam, pri trenutku kontakta, če gledamo rumeno črto v boxih (kamera 3 oz 4).
Si imel ti hitrost 140, Bellon 135, jaz 140 (vsi smo imeli enako linijo), tako da tu ne more biti govora o 
kakšnem dive bombu oz. neprimerni hitrosti.
Sledil je pač min. dotik ki ga je AC procesirala po svoje...

Da dodam še da meni Bellonov avto največkrat premakne (naprej-nazaj), ping?

Se še spomnite? Izgubljena zmaga zaradi njegovega pinga...

 

Link to post
Deli na drugih straneh

@PEK bom danes pogledal. Včeraj sem šele zvečer prišel domov, pol se mi pa ni dal...

PS: Nisem siguren sam, če se prav spomnim sem bil jaz tisti, v katerga je Bellon priletel. Če je to res, bi bilo pošteno, da kdo drug pogleda incident. Sporočim...

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...