Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

  • Odgovori 33
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ne vem zakaj je treba zdej za nove dirkače nova pravila uvest. Kolk let že vozmo z pravimi imeni, pa ni blo nobenih problemov in sem prepričan, da jih tut v bodoče nebi blo, če bi se to pravilo upošte

Prijavil sem se na prvenstvo. Delam še livery, pošljem kmalu.

Vidim da je pri prijavnici (nekaj vas je že kar prijavljenih) nekoliko nejasnosti za nekatere, pa bomo probal rešit:   1. @50keda je to tvoj ime v Assetto Corsa? ponavadi furamo s pravimi imeni

@Tibernius mostly same rules, no PLP, as for names, if someone new is feeling better if he does not present his name ingame, i ll let it by. Its probably just 1 or 2 guys per series 

We are getting real names

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh

Ne vem zakaj je treba zdej za nove dirkače nova pravila uvest. Kolk let že vozmo z pravimi imeni, pa ni blo nobenih problemov in sem prepričan, da jih tut v bodoče nebi blo, če bi se to pravilo upoštevalo.

Link to post
Deli na drugih straneh

Hm... mislim da je online zihr, vsaj včeraj je bil. Mod si prenesel in na single player imaš Ginetto? Poglej zgoraj, ko si v online screenu, da nimaš tam označen kvadratek da kaže samo booking ali pa samo unlocked serverje...

a si na discordu? tam se lažje reši vse...

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...