Skoči na vsebino

Računalniki


gregor vodicar

Recommended Posts

  • Odgovori 630
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

...ja od 9-ih ventilatorjev v ohisju se ne utrne samo solza...dobis lahko tudi vnetje oci in uses

Ko berem ta naš forum, sem ponavadi kar konstantno v solzah.

NE naročujte več na hoh.de malo si preberite ostale slo forume. Do 16. novembra je bil hoh.de insolventen in je v stečajnem postopku. Ljudje so naročili po par 100 eur zadeve in jih niso dobili + den

Posted Images

Mora bit v vsakem primeru novo in 17"?

Ker če je odgovor ne, potem je 600€ za te potrebe ki si jih opisal še preveč. Dobiš marsikaj solidnega za npr. 500€. Dober proc je praktično vse kar rabiš za dolgoročno uporabo, da ni po 2 letih problem počasnost.

Link to post
  • 4 weeks later...

Ne vem kje si dobil take informacije sam jaz sem prebral ful enih reviewjev in komentarjev po raznih forumih ljudi, ki so jih testiral ali jih imajo, pa jo niso mogli prehvalt. Prijatel jo je nabavil pred kakšnim mesecem in je zelo zadovoljen. U glavnem, tut ene slabe stvari nisem zasledil...Naj bi bila trenutno best buy/value.

Prej sem imej GeForce 8800 GT. Sej je bila že ta kr huda samo, ko sem dal pa tanovo not je bla pa razlika občutna.

Pa še en fajn programček dobiš zraven, s katerim jo čist simpl še naviješ. Tut to so že fajn stestiral (tut tovarniško) in dela še velik boljš. Seveda pa ni za pretiravat s tem.

Jaz sem zaenkrat zlo zadovoljen. [ok]

Link to post

Verjamem,da si zelo zadovoljen z GTX 4xx serijo ,saj je trenutno naj od nVidie(za nas povprečne uporanike),no glede Palita sem tud jaz dost bral in sem pač zasledil,da ne uporabljajo dost kvalitetnih elementov v grafi,sej se ve,da so BF,Leadtek,Asus,XFX pa še kira firma trudijo vstavljat kvalitetne dele,ULTRA varijanta ima pa tko al tko najboljše elemente in niso zastojn dražje od ostalih variant,in tudi zaradi kvalitenih elementov se potem dajo precej bolj navijat od ostalih.Ko jo boš mal dlje časa uporabljal,bom te uprašal za kakšno tvoje mnenje.

Sam imam 8800gtx 768Mb,trenutno še nekako laufjo špili,vendar bom v kratkem skoču na podobno klaso tvoji grafi. [dance]

Link to post

Sploh nima veze katero firmo kupiš. Grafične delujejo čist isto. Vse kar je razlika, da pri enih lazje, drugih tezje uveljaviš garancijo, če se kaj pokvari, ampak pri nas to ni problem, ker jo itak fukneš nazaj prodajalcu in ti more dat novo, če je še v njegovi garanciji.

Link to post

kar nekaj razlik je med izdelovalci grafičnih kartic. vse kar jim je skupnega je grafični čip, ostalo je pa potem odvisno od sestavljalca (firme). js še vedno prisegam na radeona, je pa res da tud nvidia ni slaba, le nekoliko so zaspali pri razvoju. zgleda, da so celo lansko leto bili na dopustu [Joj]

imam pa trenutno v uporabi

quad Q9550

4GB ram

4850 radeon

640Gb disk

ps: če kdo rabi kako novo komponento, dobavim lahko zlo ugodno (seveda z računom in garancijo [ok] )

Link to post

Razlike v performance ni cisto nobene (razen ce ni kakšna OC verzija z višjim taktom rama in gpuja pri kateri od teh firm, pa še to so razlike 5%.)

Prav tako ne moreš vedt a ti bo crknla prej Asus al Gigabyte, al MSI... določen % stvari se sfuka in to pri vsaki od teh firm kjer delajo te grafične...

Razlika je zgolj v ceni in designu (hlajenja) - zato se nekatere tut mal lazje navijajo kot druge... in pa kot sem rekel jeb**ju pri garanciji, če se kej pokvari (kar je pri naših trgovinah brezpredmetno)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...