Jump to content
mancSLO

iRacing Le Mans Series- 2019 Season 4 by mancSLO

Recommended Posts

Hehe, a ne reče crewchief one to go ?

Reče ja 😫. Se mi je nekaj zameril, ko mi je težil skozi dirko, da je že čas, da P2 prehitim 😂

Edited by mancSLO

Men se zadnje čase dogaja, da kar vmes neha delat , sicer za enkrat sem to samo na practice pogruntal, ker dirkal nisem že par mesecev :D

CC deluje čist OK.(probaj posodobit mal).

Je pa včasih že kar malo duhovit. Jest P3 branim ves nahypan, on pa, da naj P2 napadem 🤣. Enostavno sem sam zaj.... 

Sej problem je glih od kar imam novo verzijo. Prej se mi to ni dogajal...

Drugače pa ja, včasih ma res mal čudne izpade :D

😣 

Iracing replaydirector je sicer opuščen projekt (avtor opustil razvoj aplikacije). Eden od bombončkov je tudi highlights dirke:

Na tej dirki sem bil udeležen v tale incident. Dude mi je po dirki pisal, da me bo prijavil, ker sem ga po tem, ko se je unsafe vračal na progo kao namenoma malo po rokoborsko 🤗:

No, iz mojega cockpita izgleda takole. Ali bo treba res 3 monitorje, ali pa bindane tipke za pogled levo/desno malo več uporabljati:

A si bil jezn pa si šel kr k njemu v avto mal pogledat :D

Ja, tam tako izpade. Na videu iz mojega cockpita pa se vidi, da razen enega "kometa", ki je po šreki prečkal dirkališče, nisem kaaj dosti videl.

Ok, mogoče malo slab refleks pri veačanju na stezo😉

Official je naslednja na sporedu Twin Ring Motegi, katere poznam samo oval varijanto, Grand Prix je pa še 😣 za enkrat.

V privat ligi, (samo GTE, ne multiclas) so nas 50 razvrstili v PRO, PRO/AM, in AM. Glede na mednarodno zasedbo je na discordu kar zabavno 🤣. V živo vsaj z rokami mahaš, pa se da nekako sporazumeti, tu pa ne gre drugače, kot da se narežimo naši breksit angleščini: 

aor.jpg

Tu imamo naslednjo WILDCARD TRACK VOT-ano progo Mount Panorama (Bathurst). Danes in jutri furajo po 8 ur trening server, po tem pa zares. Jaz si sicer ne predstavljam, kako bom preživel uro in pol na tej progi, ampak...[ok]

Edited by mancSLO

Ps: me malo skrbi, da ne bo moj 488GTE tudi takole izgledal danes. AKA race day also [it]:

fcd829549267ba2d810bda8ee199ded7934818ba

Ps.: spust iz gore je res ubijalski...

• Haha 1

srečno :D

• Upvote 1
  • Thanks 1

Je šlo. 13 na koncu z 0x po uri in 20 min... 😎

• Upvote 1
  • Thanks 1

Zdj so že pri nas reklame kot na miljonarju:

• Upvote 1