Skoči na vsebino

iRacing Le Mans Series- 2019 Season 4 by mancSLO


mancSLO

Recommended Posts

  • Odgovori 42
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

9. Twin Ring Motegi - Grand Prix "Twin Ring" angleško nemška zloženka pomeni dve dirkaški progi : Super Speedway in Road Course. Gre za Hondin projekt in se spodobi, da obiskovalci obiščejo tudi

4K, 8K, oled, qled... A ja. Zdej sem šel na porša. Sloracing porša :    

Jebelacesta da niso tolk švoh tile GT3-joti. Sej potem popustijo, ampak🤣:

Iracing replaydirector je sicer opuščen projekt (avtor opustil razvoj aplikacije). Eden od bombončkov je tudi highlights dirke:

 

Na tej dirki sem bil udeležen v tale incident. Dude mi je po dirki pisal, da me bo prijavil, ker sem ga po tem, ko se je unsafe vračal na progo kao namenoma malo po rokoborsko 🤗:

 

No, iz mojega cockpita izgleda takole. Ali bo treba res 3 monitorje, ali pa bindane tipke za pogled levo/desno malo več uporabljati:

 

Link to post

Ja, tam tako izpade. Na videu iz mojega cockpita pa se vidi, da razen enega "kometa", ki je po šreki prečkal dirkališče, nisem kaaj dosti videl.

Ok, mogoče malo slab refleks pri veačanju na stezo😉

Link to post

Official je naslednja na sporedu Twin Ring Motegi, katere poznam samo oval varijanto, Grand Prix je pa še 😣 za enkrat.

V privat ligi, (samo GTE, ne multiclas) so nas 50 razvrstili v PRO, PRO/AM, in AM. Glede na mednarodno zasedbo je na discordu kar zabavno 🤣. V živo vsaj z rokami mahaš, pa se da nekako sporazumeti, tu pa ne gre drugače, kot da se narežimo naši breksit angleščini: 

aor.jpg

Tu imamo naslednjo WILDCARD TRACK VOT-ano progo Mount Panorama (Bathurst). Danes in jutri furajo po 8 ur trening server, po tem pa zares. Jaz si sicer ne predstavljam, kako bom preživel uro in pol na tej progi, ampak...[ok]

Uredil - mancSLO
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...