Jump to content

Recommended Posts

Ja lahko bi, jst zau nimam casa in volje organizjrat se vzporedne fun evente. ce pa bi kdo zeleu organizjrat je dobrodosel, nej mi pise na zs :)

Uf... Kaj naj rečem druzga kot kapo dol :D. Nism mel za burek.

Najprej sm mislu de bojo ostale kakšne drobtinice, zdej pa še za to nism prepričan. Vedel sem, da v Nemčiji mi ne gre najbolje, nisem pa pričakoval takih razlik. Bom moral h komu od vas v šolo.

Čestitke!

POMEMBNA INFORMACIJA/SPREMEMBA!!

Rally GB bo zaradi Brexita odpovedan. Na njegovo mesto pride Rally Polska.

Za nadaljna uprašanja in/ali pritožbe se obrnite na Borisa Johnsona

• Haha 2

Res škoda za Wales, meni osebno ena izmed boljših lokacij. Sem tudi mislil, da so CM rekli nekaj v stilu, da bodo clubs še vedno lahko vozili ostali tudi brez DLCja.

Odvozu Argentino, res zajeban rally, skos morš bit pozorn in lahko si kar vzameš v zakup: "Don't cut".

Js pa hočem vaše posnetke, po možnosti iz kabine, ne iz haube al pa dashcama.

Mene tale argentina fajn zjebe s svojim neravnim terenom, kjer je v kabini dejansko nemogoče gledat cesto. Ful vibrira gore dole, da me že skor glava boli od tega pa oči mi skor ven padejo xD

Drgač pa jst optimist včer kr grem na Argentino po 2 tedenskem predahu (dejansko od nemčije še nism zagnal DR) in ja, katastrofa, letanje po klancih navzdol v prvih stagih, mi je prnesl prevelik zaostanek, da bi še lahk tekmoval za kakšno drugo mesto, kot zadnje xD

Tisti prvi pa, kapo dol, ste čist utrgani xD Definitvno pa moja pogodba ne bo zdržala za naslednjo sezono ... od Fieste se poslavlam :P

Edited by 50keda

Nism čist zihr, ampak eni so nekej pravl da če daš na max camera shake, naj bi to ubistvu pomagalo pri tresenju. Sm probal na oba načina, sm še zmerej nevem...

Ene 2 dela sta vmes, ko je dejansko bolje da malo zamižiš al pa mal križm gledaš :D.

Drugače pa, pri meni zgleda tako.

@v4n4d4j? tole maš pa fejst spremenjena prestavna razmerja, ne? Bi sharal ti to? Ker men se dogaja, da mi dostrak stalla v drugi prva je pa preprosto prekratka ...

Zaenkrat sem se vedno vozil z default nastavitvami avta. Ne razumem dovolj, da bi si upal spreminjat.

Mogoce je samo razlika v avtu? Sicer zdi se mi de bi mogl bit dost enaki.

Hm, al pa je razlika v vozniku. Ok hvala za povedano, bom pa preveru dons.