Skoči na vsebino

Recommended Posts

Jao jao jao ta Avstralija je pa za mene res katastrofa... itq prve tri proge podn ... gumi defekt (enga morm pokasirat, da se pol umirim) in potem naprej matrarija z eno in isto progo.

No pol pa pride dež! Končno ena progra, da se jo da furat, ne pa da avto zabije v vse možne smeri, kr neki po svoje, nevem al nasede al ka, pač potem, ko se prpeleš čez klanc ga nabije na podn pa ga ne zasučeš za boga.

Tk da ja, ko je pršu dež sm pa končno začel mal uživat ... pa da je blo fun fun. :)

S cajtim pa ne vem, men ni jasn kua vi delate, mislim vsaka met čast za 12 perfektinh stagov :D

Na konec, če nebi meu velkih napak in sukanj, ene 2 minute bi manj zaostaju, sam vseen  ni šans, z vami furat, vam bo treba eno roko zvezat z nogo! :)

  • Upvote 1
  • Like 1
Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 80
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, sem kar odpeljal Novo Zelandijo, ker kasneje ne bo časa. Sem poizkušal bit malo bolj previden, da se kje brezveze ne razbijem. Spoiler alert: Koncentracija popustila na 9. stage-u. Br

@AliBuggy a si mislu kaj takega: Idrski radar Če baš nucau, kr pawej Ti kamut jest al pa @v4n4d4j? rajde gawariwa. "Tri liwu", "Teš kat balan!"

Evo. Glede na to, da sem prejšnjo dirko ponesreči izpustu in s tem zgubu pike za skupni seštevek, sem se odloču, da odpeljem tale rally malo drugače, bolj za uživancijo. 😎 Ta avstralija ima take

Posted Images

Mislim da je bil 4. brzinec tisti, kjer je vse delalo normalno, samo zvoka motorja ni bilo. Sem si misli da vozim e-škodo, gledal obrate na simhub in odpeljal brzinec.

Prišel sem tja do 7. brzinca, ko mi je slika zafreezala. Phil je še vedno govoril, avto je šel naprej...Zabremzam, esc, enter - slika rata črna.

Alt-F4 še dela...

Stage-e sem prvič vozil in so kar zabavni. Sem bil tako hiter da me je špil začel nerf-at 👌

 

aja btw @50keda jz vozm brez assistov (razen brisalcev se mi zdi) pa brez HUD-a v cockpitu. Je pa res da se ne primerjaš z mano😁

Link to post
Deli na drugih straneh

2 stagea brez zvoka motorja, nočno sem peljal brez luči 😅 neke kazni za montažo gum pa kazni zaradi nepoznavanja tipk na volanu (čas beži če stojiš in v prazno stiskaš :D), človeško življenje je baje vredno od 4s dalje.

Če bi bilo vse idealno bi po moje še vedno zaostal vsaj 5min. Svaka čast, jaz bom tole še peljal za lušte, trudil se pa ne bom bit hiter ker enostavno nisem :D

Odnehal nisem samo zaradi trme in da lahko rečem da sem vsaj en event odpeljal do konca.

  • Upvote 2
  • Thanks 1
Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 17 urami , 50keda je napisal:

Aja pa a kdo slučajn igra, z vklopljenimi pomagali ? Nimam nič proti, firbec me matra.

V klubih lahko sam pogledaš kdo vozi brez pomagal...jsm mam od zmeraj vse off.

Jst sm šu flat out v dirko, saj sem šel po zmago, Avtralija moj drugi dom :) Zelo napačna odločitev, sej mi tolk napak na 1 reli še nikoli ni uspelo nardit....biser je bil ko sem na predzadnjem stageu malo pred ciljem prebil gumo in ker sem skupni čas in upanje na zmago že zdavnaj spušil sem potem reku da grem kot Tanak v Turčiji vsaj po točko na power stage 😀 Na štartu power stagea pogruntam da sem na treh kolesih...ni blo več rezerve sej sem jo eno že prej na 10ki porabu....haha 😂 Ma do konca sem pa pripelju 😁

Link to post
Deli na drugih straneh

jst vozim na hood cam, s sekvencnikom ali H+clutch (odvisno od avta) in full HUD, ostalo imam izklopljeno. mislim da ko se enkrat navadis igrce te tc in esp samo upocasnjujejo...abs zna pomagat na momente ampak ce ne vozis na tipke nima prevec veze pomoje

Link to post
Deli na drugih straneh

Evo. Glede na to, da sem prejšnjo dirko ponesreči izpustu in s tem zgubu pike za skupni seštevek, sem se odloču, da odpeljem tale rally malo drugače, bolj za uživancijo. 😎

Ta avstralija ima take vzpone in spuste, ki si jih sploh ne moreš predstavljat, če voziš na ekranu. 😮
Pa skoki so tut 🤮. Sm kr zašvical, da sm vse odpeljal v enmu šusu.

Tudi meni se pozna pomanjkanje časa in s tem slabo poznavanje prog.
Drugače pa odpeljano brez večjih napak, vseeno sta pa bla ene 2 zasuka, 2 zatika v ograjo in par lucky odbojev od skal :P

Na zadnjem stage-u je bila taka tema, da sem vozu kot kura. Bom mogu mal brightness dvignit drugič.

BTW: @middlemanSI, @Tomaž Eržen Vsi, ki imate težave z bugom, kjer se glas motorja ugasne. Če preklopiš kamero v špilu, začne zvok nazaj delat :D (se vidi tut v mojih posnetkih, ker mi je ene 3x crknu zvok pred štartom)

Replays:

 

Link to post
Deli na drugih straneh
On 10/3/2019 at 7:51 PM, 50keda said:

Aja pa a kdo slučajn igra, z vklopljenimi pomagali ? Nimam nič proti, firbec me matra.

jaz imam vse na off, imam pa hood cam in seveda oznake za ovinke...pa sem rangiran kot assister :S

Res ne vem ce bi mi pomagalo, da bi mi ovinke govoril nekdo po Idrijsko, ker tam so doma dobri vozniki, bolj mi vseen pomaga indikator...ja cheater sem .  Italjani pa Francozi delajo celo dramo iz tega ker kopilot nepravilno samo naglasi ovinke :S

 

Uredil - AliBuggy
Link to post
Deli na drugih straneh

Ker nočem imeti statusa "assisterja", sem se najprej malo privajal na dashboard cam. Kr precej me motijo brisalci al pa počeno steklo (če se ne butneš nimaš teh problemov), ker je vedno v fokusu.

Občutek? Nekej takega:

V4 at the wheel

Začetek je bil kakor je že navada bolj tako. Zgleda, da je treba en cajt, da se mašina ogreje.

Australija se mi drugače precej dopade, res mi je všeč kako ovinki tečejo eden v drugega. Mogoče je izjema temu Mount Kaye Pass reverse, kjer me ponavadi zafrkne kakšn ovink.

Chandlers Creek Reverse ponoči:

In še ena za publiko no konc powerstage-a.

Drgač pa ja, ko bi CM omogočal mal kešn modding community, bi mel špil dost večje obdobje življenja, kar pa jim itak ni v interesu (al pa pač ne gre iz katerega koli razloga že)... Škoda.

Full event.

Uredil - v4n4d4j?
Styling
  • Upvote 1
  • Haha 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Zivijo, prijave v prvenstvo zbiram tukaj kjer je tudi link do cluba, ostale informacije pa tukaj. ko oddas prijavo te sprejmem v klub in je to to :)

tej eventi trajajo ceu teden, ce pa mislis true multiplayer, tisto pa mogoce pride na vrsto v prihodnosti

Uredil - n1vekk
Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...