Skoči na vsebino

Recommended Posts

Hvala @n1vekk, za organizacijo in ves trud; in čestitke tistim, ki ste vztrajali do konca.

Kar se tiče tega točkovanja, je itak blo že vse povedano. Z novim točkovanjem upam, da bodo nagrajeni tisti, ki se bojo borili da dejansko pridejo skozi. Računam tut na avte ki so močnejš kot R5.

Drgač pa predlagam, progress bar pa timinge na off. Vsak ko vidi tiste splite začne drugač vozit. Ko nimaš več tega, lahko odpelješ najboljšo vožnjo.

Se podpišem pod idejo za piknik.

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 80
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, sem kar odpeljal Novo Zelandijo, ker kasneje ne bo časa. Sem poizkušal bit malo bolj previden, da se kje brezveze ne razbijem. Spoiler alert: Koncentracija popustila na 9. stage-u. Br

@AliBuggy a si mislu kaj takega: Idrski radar Če baš nucau, kr pawej Ti kamut jest al pa @v4n4d4j? rajde gawariwa. "Tri liwu", "Teš kat balan!"

Evo. Glede na to, da sem prejšnjo dirko ponesreči izpustu in s tem zgubu pike za skupni seštevek, sem se odloču, da odpeljem tale rally malo drugače, bolj za uživancijo. 😎 Ta avstralija ima take

Posted Images

Ja to z vremenom bom malo popravu, bol realisticno kot je reku @50keda. kar se tice klase...verjetno da bo ena cez celo prvenstvo, vendar ne vec r5...jst bi biu bol za ksno 2wd prvenstvo

vi bi piknik u tem vremenu? 😄 lahko se kje dobimo na eni bjri...

Link to post
Deli na drugih straneh

Mah R5 klasa ni slaba drgač, se da dost lepo z njo furat. Kvečjemu pol kak NR4 oz 2000s al ka je že zej.

2WD je pa tko, FWD neznam furat ga ne kapiram, RWD je pa zanimiv sam se še hitrej skantaš (drgač pa v DR1 je bla Lancia Evo 037 moj najljubši avto :P).

Link to post
Deli na drugih straneh

Moje mnenje glede klas...meni se zdi najprimernejša za naslednje prvenstvo klasa 2000 (močnejši kot R5 in še vedno enostavni za vozit)...FWD H2 in R2 so malo počasni/dolgočasni, s kitcar ali bilokateri RWD pa se bojim da bo marsikdo še bolj nastradal in bo zaradi tega udeležba manjša. Lahko bi pa zdej naredu par fun eventov, da se testira par klas in potem vidiš odziv 😀

Link to post
Deli na drugih straneh

Jaz se kot tokratni outsider nimam pravice karkoli se vtikat, bi pa res pohvalil organizatorja ter vse udelezence, ki ste z voznjo popestrili rally sceno in jo naredili bolj chaleanging! Se pridruzim na kaksnih testnih eventih tudi jaz tokrat,

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...