Skoči na vsebino

4. Silverstone National


Recommended Posts

Potek dirkaškega vikenda:

21:15 Kvalifikacije
21:30 Dirka 1 (razvrstitev glede na rezultate v kvalifikacijah)
21:55 Dirka 2 (razvrstitev glede na rezultate v dirki 1, obratni vrstni red za prvih 8 voznikov)

PRENOS dodatnih slotov - 
OBVEZNO
SERVER ONLINE
TRENUTNI ČASI

DYaIOpKW0AIHTuF.jpg

Link to post
Deli na drugih straneh

R1: pred sabo gledal Gašperja pa Petra, kako se fajtata. Enkrat ni zneslo in sem zadel v za tisti ovinek nenavadno počasnega Gašperja. Konec dirke.

R2: na štartu karamboli in tudi sam priletel v enega plesalca. Po tem pa fight za P6 ali 7.

 

Ps: fastest pod 1:03 grrrrrrrrrrrrrr

Link to post
Deli na drugih straneh

Q: boljši čas kot na treningu tako da super. 11.mesto

R1: vredu štart, super izpeljan prvi ovinek in v tretjem me je nekako odneslo, ne vem zakaj ne kako... potem sem lovil in lovil in končal na 10. mestu

R2: uspelo se mi je izognit nesreči v 3 ali 4 ovinku, potem so me pa hitrejši ulovili, proti koncu je pa spet začela pešat koncentracija in končal sem na 9. mestu

nekoga v zelenem sem 2x tapnil v rit v 3 ovinku, sory moje točke zaviranja so bolj tako tako xD

zanima me če ima kdo kak komentar na mojo vožnjo kadar smo v dvoboju (bel in oranžen team A skin imam). nevem al sem preveč agresiven ali premalo. moja vožnja postane slabša ker preveč pazim na ostale se mi zdi

Link to post
Deli na drugih straneh

Se te ne spomnim, je pa helicorsa super za nadzor nad dogajanjem. Če pa te ni pa "stay in line" še vedno drži pa kak spotter tudi prav pride. CrewChief na primer.

Link to post
Deli na drugih straneh

Jst se vedno nism uspel cist povezat nicke na forumu/discordu s pravimi imeni in priimki na dirki... 

 

Jst helicorse nimam, ker se ponavad na side/back view zanasam. Pri kliotih pa na stranske spegle nic ne vidim, pri pogledu v stran pa mi pogled zakriva bocna opora za glavo od sedeza. 

Link to post
Deli na drugih straneh

helicorso imam in brez tistega bi sigurno koga zrinil iz ceste. bom potestiral še spoterja (Y) nisem vedel da to obstaja tudi za AC

"stay in line" je pa tko tko ker ze tako ne neki dobro drzim linije, ko je kdo za mano in vidim da je malenkost hitrejši je pa še slabše xD

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...