Skoči na vsebino

Sim Racing Expo 2019 (30.8.-1.9.2019)


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 30
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Oranžni so šefi, sam naročijo, prnesejo in plačajo pa drugi  🤣  

Pomoje se  @AliBuggy bolj boji, da bi jst musko vrtel v avtu

hehe dobr ste me tole pospamal..sem ze meislu da je kej resnega, ker je bilo tolk notificationov :P Drugac pa decki niste tole dobr premislil a ne. Kot berem se gre v petek popoldne takrat pa ves

Zaenkrat mamo nažican en kombi. Ne vidim pa problema, da se ne bi mogu zraven pridružit še kdo z osebnim avtom oz. da eventuelno dobimo še kakšen kombi, če bi bil tak interes.

Zaenkrat se mi zdi, da bomo zadovoljni, če en kombi nafilamo, da si čimbolj optimalno razdelimo stroške.

Link to post
  • 1 month later...

hehe dobr ste me tole pospamal..sem ze meislu da je kej resnega, ker je bilo tolk notificationov :P

Drugac pa decki niste tole dobr premislil a ne. Kot berem se gre v petek popoldne takrat pa veste da se srecata Ali in vojska orosencev. Do meje bo zacel ze akrapovic spuscat rezke tone pa to ne mislim od kombija :D

No to bi sicer lahko resilil, da mi date za pelat, sam tega si pa tudi noben ne zeli IMO :P

Pol je kle se muska, ki lahko pri meni zajadra tudi v sfere ko bi se edge zacel tlacit slusalke v usesa.

 

Ni glih pravi dan za start...pa tri dni skupaj :D V lukni se macka spi*di v kurilnico, ko je vsega prevec kam boste pa vi revezi zbezali v kombiju. Ok lahk me zvezete pa v trogar date, sam tolk vrvi pa spet nimate sabo  :D

 

No resno. Ja stvar je dejansko zanimiva, sam pofockat se pa zal ta trenutek se ne morem, ker imam letos kar nekaj stvari na TODO listi od zdravstvenih posegov do takih in drugacnih majstrov in nenazadnje dopustov, kjer so termini na pol v zraku. Si pa stejem v cast da ste pomislili name, ceprav napol v hecu a vseeno ;)

 

 

Link to post
  • 1 month later...

Takole, rezerviral sem apartma za 4-5 ljudi. Postelje so ločene, tako da se ne boste rabil stiskat, če ne boste želeli. Cena za cel apartma pride 170€ za dve nočitve. Pri štirih udeležencih je to dobrih 40€ po glavi. Potne stroške si približno sami ocenite ter ostale stroške za hrano, pijačo in spominke.

Še enkrat prosim za končno potrditev @mancSLO @edgeslo. S @Tomaž Eržen sva 100% zraven.

Če je še kdo, ki bi se pridružil ( @Ramok @AliBuggy @123 @PEK @zamex23 @Arne Dopudja @Ale @zokid ), ne odlašat. V tej hiši so še prosti apartmaji pa lahko še kaj rezerviramo oz. poiščemo enega večjega.

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...