Skoči na vsebino

Sim Racing Expo 2019 (30.8.-1.9.2019)


B_U_R_I

Recommended Posts

Malo smo se pogovarjali in nekateri s(m)o izkazali interes, da bi šli malo na Nuburgring pogledat. Spodaj bom probal podat približno oceno stroškov, da si znate malo predstavljat - ni pa nobene garancije, da bodo tako visoki ali tako nizki. Če se odločiš, da greš z nami, za vse odgovarjaš sam. Vsak si vse financira iz svojega žepa, prevoz in spanje pa si delimo.

Prevoz bomo poskusili organizirati s kombijem (zastonj lahko @Tomaž Eržen zrihta Peugeot Boxer letnik 2002, za cca. 100-150€ za vikend pa malo boljšega VW Transporterja. Če lahko kdo uredi karkoli boljšega, še toliko bolje). Če kombi ne uspe, bomo šli z dvema osebnima avtomobiloma.

Udeležba na SimRacingExpo je brezplačna - vstopnine ni. Zaenkrat še ni točnih ur kdaj je odprt vstop na Expo, ampak glede na lanske ure, bo to verjetno v petek okoli treh, štirih popoldne. Zaključi pa se v nedeljo okrog petih popoldne.

Via Michelin izračuna ceno poti v eno smer cca. 130€. Da bomo bolj na ziher (in ker je lažje računat), bomo rekli 140€. Prenočišča se gibljejo med 350€ in 600€ za dve nočitvi in za 8 ljudi. Za izračun sem vzel eno povprečje. Za hrano pojma nimam kakšne so cene tam, zato sem vzel neko zgornjo ceno. Zajtrk 10€, 15€ za kosilo in večerjo.

  • Prevoz cca. 300€ => 30-35€ na osebo
  • Prenočišče cca. 480€ => 50-60€ na osebo
  • Hrana in pijača (petek - kosilo, večerja; sobota: zajtrk, kosilo, večerja; nedelja: zajtrk, kosilo): 60-85€

Skupaj cca: 140-180€

Če ima kdo kaj več izkušenj od tam, se priporočam za info in bom oceno popravil.

Isti vikend se odvija tudi Blancpain GT3 dirka na Nurburgring. Kdor bi si ogledal še dirko, naj računa še ta dodatni strošek (nikjer ne najdem cen za karte - verjetno še niso objavili).

Zainteresirani:

  1. Matjaž Murn (100%)
  2. Tomaž Eržen (100%)
  3. Marjan Koderman (100%)
  4. Sašo Prosen
  5. Jan Aleksandrov (50%)
Link to post
  • Odgovori 30
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Oranžni so šefi, sam naročijo, prnesejo in plačajo pa drugi  🤣  

Pomoje se  @AliBuggy bolj boji, da bi jst musko vrtel v avtu

hehe dobr ste me tole pospamal..sem ze meislu da je kej resnega, ker je bilo tolk notificationov :P Drugac pa decki niste tole dobr premislil a ne. Kot berem se gre v petek popoldne takrat pa ves

Mi smo se včasih ko smo bluzili po koncertih večkrat poslužili hostlov...se spomnim da smo recimo v centru Munchena dali okoli 15 eur za prenočišče + zajtrk...smešno poceni. Če rabite res samo prenočišče in vam ni problem spati v morebitnih sobah z več drugimi ljudmi lahko precej prišparate.

LP

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...