Skoči na vsebino

Ostalo & Traparije


KRUH

Recommended Posts

  • Odgovori 2,9k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pozabil prilimat še mal RL vozikanja med prazniki. Po dveh letih sem se končno spet spravil in je bil že skrajni čas ker sem že fejst pogrešal in pozabil kolk fun je to ne glede na to kaj voziš ! Za

Posted Images

Nič več Mazda ampak le še Laguna Seca.

2016-mazda-mx-5-miata100.jpg

Po 17 letih je Mazda prekinila sodelovanje z omenjenim dirkališčem. Z sponzoriranjem  Mazde je Laguna Seca pred svoje ime dirkališča takrat daljnega leta 2001 dodala ime Mazda, kar se je že kar nekako zakoreninilo.  Uporaba imena Mazda Laguna Seca bo tako v uporabi le do 31.03. 2018.

Direktor Mazde je dejal:

Citat

"It was a very hard decision to make after 17 wonderful years of supporting a very special racing facility," he said. "We regularly evaluate all of our marketing programs, both from a spend and a marketing basis, and with this, we made the decision it was time to move onto other opportunities."

 

Link to post

Danes mi je uspelo večino (meni) najpomembnejših stvari v življenju stlačit v en sam dan... od sprehoda v gozdu z družino do roštiljanja, vožnje z motorjem pa do nekaj mirnih trenutkov z mojo drago. Dirkanja žal ni bilo, bom pa nadoknadil med tednom ob večerih :P 

Čaka nas samo še zaključek leta v družbi prijateljev. Upam, da se boste tudi ostali imeli lepo, uživajte v praznovanju.
(p.s. ko sonce zaide je pri ohoho km/h konkretno mrzlo :D)

image.png

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...