Skoči na vsebino

Ostalo & Traparije


KRUH

Recommended Posts

  • Odgovori 2,9k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pozabil prilimat še mal RL vozikanja med prazniki. Po dveh letih sem se končno spet spravil in je bil že skrajni čas ker sem že fejst pogrešal in pozabil kolk fun je to ne glede na to kaj voziš ! Za

Posted Images

Bom naložil video enega kroga, samo da malo odrežem :)

Hja tkole :P Prijavljen moraš biti prej (se mi zdi), 3 runde so 115€. Ko je na vrsti runda, na katero si prijavljen, se postaviš v vrsto - čimbolj spredaj, v prvi rundi sem bil bolj zadaj in so nekateri že cel krog naredili preden smo mi gor pršli. Čelade ne rabiš, timerjev ni :( Smo pa štopali preko telefona (RaceChrono app, dela preko GPS, meri kroge (tudi sektorje), linijo riše, hitrost zapisuje - super aplikacija!). Zna pa biti kar gužva, v vsaki rundi mi je ratalo najti nekje 2 čista kroga, da mi ni kdo gužve delal... Z vožnjo in časi zelo zadovoljen, sploh ker sem bil prvič na resni pisti :D R8, 997 ipd. po ravnini padejo mimo (je treba v ogledala gledat), v ovinku bi ga pa porinu lahko (nekatere). :P Tisti desni ovinek po ravnini v dolino zna biti pasji če prepozno zaviraš :D

Nasplošno - super, še kdaj bom šel :D Proga in okolica pa res lepa in urejena - kot je od Red Bulla za pričakovati :)

Link to post

Edini pogoj je, da je avto "road legal" :) Ostalo ni pomembno. Dva sta vozila z starimi fičoti (ne abarth :D), pa en P207 (verjetno 1.4)...

Evo, video je naložen :) Poglejte v HD ;)

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

silicijeva dolina, hvala [ok]

Blaz, mislim da je podobna cena :) Najbolje da spremljaš @Grobnik Track Day na Facebooku :) Naslednji na Grobniku je 22.9.

Zna pa biti da bo tudi cenejše. Samo tam je obraba gum velika, tako da je fajn met kake druge za na pisto :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...