Skoči na vsebino

Ostalo & Traparije


KRUH

Recommended Posts

  • Odgovori 2,9k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pozabil prilimat še mal RL vozikanja med prazniki. Po dveh letih sem se končno spet spravil in je bil že skrajni čas ker sem že fejst pogrešal in pozabil kolk fun je to ne glede na to kaj voziš ! Za

Posted Images

tale plasticen kic mi gre na bruhanje. Pa ne ker je korejc.Ce se ne motim je najmocnejsi V6 motor pri nas sploh ne bo na voljo. Mogoce v diesel razlicici in fake 4 izpuhi, kar je pri nas zanimivo :(

Kako pogresam moj tunan star incognito TB power karavan, ki ni imel na zunaj videti nobenega izpuha..druzinska kola, brez plastik pa skoraj da isto KM/kg. Majhna teza in LOWpresure turbina z idealno odmerjenim menjalnikom, ki je bila idelana kombinacija za nase  ovinkaste ceste :)

Zdejsni moj novejsi (bolj eko) TB avto je napram prejsnjemu cisti fail...tko da verjemte, da avti se bodo samo se slabsal za nas bencinske zanesenjake!

Boljsega ne bo nic...dokler ne bo plug-in z 500km/na tank avtonomije okol..marketing bo pa fural take 8 cevne avte ce je treba da bo mularija zagrabla!

 

 

 

Link to post

Ti gledaš mozaik na steni pol metra vstran jaz pa stopim še 20 korakov nazaj, da se mi pokaže celotna slika. 

To, da iz družinskega avta z turbino narediš "trugo na cesti" je nekaj, da pa proizvajalec avtomobilov stopi iz sence in naredi GT-ja je pa nekaj drugega ;)  Že samo to, da sta Kia in Hyundai resna konkurenca nemškim proizvajalcem avtomobilov in trn v peti sploh kar se tiče oblikovalske niti naredila velik preskok v prihodnost pa je spet druga zgodba. Samo poglej kako je izgledala Kia Sephia pred 10 leti in kako izgleda sedaj nov recimo Ceed. 

Kaj pa je recimo Opel ponudil? Kaj je ponudil Ford (razen RS-a, ki je zares super avto, ampak oblikovalsko skoraj nespremenjen, z malce večjo močjo motorja in potem se tu konča (vem, da ne morem primerjati RS-a z Stingerjem ampak gre se za spremembe čez deseletja in morda še več). Za mene je Kia stopila iz sence in si upala narediti GT-ja, ki bo po zelo ugodni ceni ziher pustila pečat v avto industriji. Samo poglej kako se je Alfa morala potruditi z  giulia quadrifoglio, da je po tolikih letih "utišala" BMW M serijo istega segmenta.  

Tukaj ni govora o družinskem avtu, ki mu lastnik navije motor in nastavi turbino, ampak o izstopanju iz sence.
Recimo enako velja za Hyundai-ju z oznako N. Veliko potezni napredek in morda velika zaušnica ali pa milo rečeno konkurenca Meganu RS.

 

VW Golf istega segmenta nima za burek ;) 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...