Skoči na vsebino

Undiecar Championship


edgeslo

Recommended Posts

undiecar-banner.png

summer-series-s1-3-1024x576.jpg

Ne zgodi se dostikrat, da te povabijo v sodelovanje v ligo, samo zato ker pač voziš official iRacing serijo :)
No tokrat se je zgodilo točno to in takoj sem v greh na hitro potegnil še  @enjoyer83 .
Skratka vse Torke naslednjih 7 tednov se bova podila v Porsche cup GT3-ju po free of charge iRacing progah. Najbrž zaidemo tudi na kakšno, ki jo bom videl prvič ?  Po vsej verjetnosti pa bom večino (če ne vse) dirke tudi live stream-al.Tako, da če nimate kaj drugega za počet kot gledat dva starca , ki nabijata igre... welcome :D

Link do stream-a bom pred dirko nalimal v tem postu  :)

P.S. Če bi se pridružil še kdo, je tukaj link do registracije.

 

Link to post

Čez dobre pol ure bo hosted trening . Enkratna prilika za probat kaj se sploh vozi v Torek :D

Istočasno bom še sprobal nov layout za twitch , tako da če koga zanima bom live okoli 16:40 :)

 

Link to post

Gotovo :) Najbrž jih bom mal slišal ker sem ene 2x šel na silo mimo mazd, sam je*i ga, to so počel vsi in čim nisi so te iz iste klase potem prehitel ..... @enjoyer83 naslednjo pa nema izgovora :D

 

image.png

 

Posnetek je tukaj 

 

Watch Porsche GT3 Cup from sloedge on www.twitch.tv

  • Upvote 3
  • Like 1
Link to post
  • 2 weeks later...

Sm mislu, da bo na konc slovenski derbi, pol pa sam.. team orders :D Oh ffs.. boge moje kokice :)

Kr zanimivo dogajanje. Škoda, ker nista mal potrenirala/sodelovala. Z draftom/slipstreamom bi verjetno šlo brez zadnjega splash&dash..

Link to post

Hehe, u bistvu se je @Tomaž Eržen sam ponudil ,da se umakne, ker so ga gume j.... :) 

Glede goriva sva računala in težko bi zneslo z enim postankom manj . Pravzaprav je taktika enega postanka manj padla že v 1.stintu, ker sva šla prehitro v boks (vsaj še za en krog bi ga morala podaljšat).

Drugače pa brez spinov (sva si team-sko razdelila količino in sva naredila vsak po 3) bi najbrž pobrala prvi dve poziciji .

 

Link to post

Sej se vaju je slišal na Tomaževem streamu, tko, da vem, da ti je prepustu ;)

btw na twitchu ni zvok delal, ampak sm vseen večinoma tvojo sliko gledal, ker je bla 1080. Zvok pa od Tomaža lol.

Link to post

Jaz se sploh ne bom pritoževal, tako malo kot treniram je šlo še predobro. Žal mi je samo enega spina, ko sem lovil P5 in sem hotel malenkost preveč na izhodu iz ovinka. Proti koncu so bile moje gume čisto fuč, ostala je samo borba za preživetje. Z nekaj treninga bi pa verjetno lahko prišparala vsaj 20 sekund.

Stream sem zadnji moment dal na 720p, sam ne vem zakaj. Se mi pa zdi da je včasih bila grafika pri streamanju prek YT lepša. Mogoče pa najdem kaj časa in se malo poigram, ker tole ni glih za gledat...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...