Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

Še zadnji fun event pred prvenstvom...

Rally Sweden - NR4/R4

(2.3.-8.3.)

open-uri20121022-11649-7gts5y.jpg

Itinerar:

Servis 1

HP1: Älgsjön (7.3km)

HP2: Ransbysäter (12km)

HP3: Björklangen (5.2km)

Servis 2

HP4: Älgsjön (7.3km)

HP5: Ransbysäter (12km)

HP6: Björklangen (5.2km)

 

Skupna dolžina rallyja: 49km

Če še niste pridruženi klubu, to lahko naredite tukaj.

Rally je na voljo samo lastnikom ustrezne DLC vsebine

Link to post

jst sm ponavadi sigurn da bo slo oz da bi moglo it skozi :D 

ko pa nrdim par napak in probam nadoknadit pa je na momente "send it" attitude 

Uredil - n1vekk
Link to post
3 hours ago, 50keda said:

še eno vprašanje za vse najboljše. Vi k furate te hitre čase, ste dejansko confident v vsakem ovinku, da ga spelete, al mate fifty fifty? Al grete na polno pa kaj bo bo ... ?

Mene tudi zanima kaj bo @v4n4d4j? povedal. Kar se mene tice sem zelo nediscipliniran voznik in grem praviloma "punim". To je seveda slabse, kot voziti nekje 10% pod mejo, ker slej pot prej pride do napake, ki te lahko stane zgolj sekund ali pa odstopa, je pa bolj  zabavno :D

Seveda pomaga, ce progo poznas in odvisno je tudi od bolida, ki ga vozis. Pri nekaterih se da prehitro zaprt ovink se dokaj elegantno resit pri nekaterih pa lahko samo se poljubis malino v slovo :D

Konkretno v temu svedskem fun eventu so bile tri proge, ki so se ponavljale (za stare prdce hvala @n1vekk ). Prve tri sem zvozil kakor toliko brez vecjih napak, ker pa sem bil potem malo prevec samozavesten, sem sel se malo bolj na noz, saj se mi je dozdevalo, da kombinacije ovinkov sedaj poznam in me je uneslo.

Zjebckal me je notranji ovinek, ker sem ga prevec na hitro vzel s preveliko hitrostjo in me je snezni omejek obrnil na streho.

Voznja na meji je sicer fun za kaksen time trial. V prvenstvu igra pri voznji vlogo tudi kako bos poskodoval avto, kako bos ohranjal gume, pa se psiholoski faktor je prisoten.

Drugace pa confident moras biti vedno (tudi ce ne rata) sicer pa sej poznas moto: When in doubt, flat out” - Colin McRae

Link to post
On 5. 3. 2020 at 9:26, 50keda je napisal:

@bubina: kdo bi si mislu, da boš lepš furu k sneg pada :P Bravo! Btw si meu kamero v avtu al zuni?

Vozim zmeraj s haube, ker mi je z notranjim pogledom brez veze (ni pravega občutka hitrosti, pol ekrana zaseda armatura, ni tapravega užitka). Sej nism vozu nič kaj posebno dobro, švedske itak nimam naštudirane...sem pa drugi set bil že ogret zato je blo malo boljš (čeprav sem skozi cel reli naredu ene 2 sodčka, bil sem na strehi, pa večkrat tudi izven proge) 😁

Link to post

Kot pravi @AliBuggy, "grem na polno, kar bo pa bo" je samo v primeru, ko probam postavit WR. Kar se tiče championshipov se probam ful ahtat in vozim zelo previdno. Reku bi, da vozim na ene 75-90%, odvisno kolk poznam progo. Če poskušam preveč, vem da bom takoj kaznovan v kakšnem zajebanem ovinku.

Švedsko ne poznam predobro (odcepi s ceste me zjebejo), jo pa rešuje to, da mi je pa všeč sam flow večine ovinkov (kako se lahko že prej ful dobr naštimaš za naslednjega).

Spet pa verjetn odvisno od človeka, a bi rajš se pokazal na posameznem eventu, al bi rad biu čimbolj konsistenten.

Meni je všeč tale: "Slow is smooth, smooth is fast".

Link to post
  • 3 months later...

@v4n4d4j? da še malo pristavim svoj piskerček :). Monaco in snežni del, kako pri bogu tam vozit npr z fwd ? Z awd še nekako gre ko vržeš postrani pa nekako gre skozi, fwd pa vse v prazno vrti, če pa že uspeš pridobit kaj hitrosti pa začne ponavadi drset levo desno ko svinja. Kaj bi po tvojem bile major stvari za pazit na tem delu ? 
 

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Rally Grčija - R5

(14.9.-20.9.)

18921025_1250832781709975_2285478749527494278_o.jpg

Itinerar:

Servis 1

HP1: Tsiristra Thea (10.4km)

HP2: Fourketa Kourva (4.8km)

HP3: Ampelonas Ormi (5km)

Servis 2

HP4: Tsiristra Thea (10.4km)

HP5: Fourketa Kourva (4.8km)

HP6: Ampelonas Ormi (5km)

 

Skupna dolžina rallyja: 40.4km

Če še niste pridruženi klubu, to lahko naredite tukaj.

Rally je na voljo samo lastnikom ustrezne DLC vsebine

Link to post

Pozdravljeni. 

Sem nov tu pa rabim malo pomoči glede same igre in vsega povezanega z njo. 

Sam sem bil fan RBR in jo preigral po dolgem in počez in sedaj po 15letih(huh kok cajt leti) sem videl, da je nekak edini rally špil dirt. Ker nimam cajta googlat in iskat po netu vse mozne forume/portale me zanima kako je tu glede setupov prvenstev ipd. 

Trenutno imam piratsko verzijo in nameravam čez vikend urediti nakup. 

Na kak način potekajo prvenstva. Ker pri rbr je bilo to rešeno prek češke strani in tu verjamem, da je dev to naredil drugače. Ne mi zamerit 15. Neigranja pomeni, da vstopam v nov svet. 

Računam na vas:). Sem opazil, da so grupe, ki skupaj tekmujejo in se z veseljem pridruzim kaki. 

Sam sem bil 3x svetovni prvak in podprvak v Rbr tako, da upam da mi je se ostalo kaj tega "mojota". 

Moram priznati, da sem včeraj odpeljal nek poljski brzinc vsega 3x z p306 maxi nisem imel glih nekega občutka ampak mi je kar šlo. Z nekim setupom, ki sem mu posvetil celi 2min sem imel občutek, da se bo dalo kmalu peljati na polno. Privajanje na igro računam da bo cca 2meseca. Za RBR sem rabil 4mesece (5x na teden...).

Tako, da vsak info je dobrodošel in pa sorry, če se zasmetil temo.

Link to post

Zivijo in dobrodosel

Zdej trenutno nimamo aktivnega prvenstva, so pa fun eventi. Potekajo ceu tedn (pon-ned), kar pomeni da lahko odvozis kadarkoli tisti teden. Za sodelovat se bos pa mogu pridruzit clubu na dirt.net ( https://dirtrally2.dirtgame.com/clubs/club/14526 ) in potem v igri gres v "clubs" in odvozis. Prvenstvo bo enkrat pred koncem leta ma tocn datum se ni znan.

Uredil - n1vekk
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...