Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

Tole zna biti pa res epic event, Podlaga zelo nepredvidljiva, dirkalnik pa zivcen. Krajsnic ni, tako da vsaka napakica nas zna kostat cel event. :D

Sem sel probat in je res adrenalisnko. Po eni uri, mokri majici ter obveznem tusu, mi je ratalo prilest na drugo mesto na Time trial. Ja ...12 stopinj imam v lukni pa sem svical kot konj :D

 

Link to post

uff...kot sem predvidel je bil tole EPIC event! Lukno bom mogu prepleskat, tolk je spet sprical adrenalin in svic okol :D

Res krasen event. Vsec mi je bila vsa nepredvidljivost s katero sem se soocal, tako od proge, dirkalnika kot tudi samega sebe.

Voznja eventa je nekaj cisto drugega kot probat dobiti dober cas v TT.

Event sem vzel kar na dusek, mi je pa trening prve proge prejsni teden pomagal, saj se je ponovil, pa se nekaj podobnih ovinkov je bilo ;)

Fight je bil pa na noz, parkrat sem se zasukal..ker sem v harpinah na dol prevec rocno  poslatal in ritka na 037 Lancii je to tudi konkretno pokazala, to da so bile gume na zadnji progi verjetno popolnoma rdece pa tudi ni pomagalo. V drugi voznji sem se pa  z betonsko ograjo sam nesrecno dotaknu in me je razmetal okol :D

...se stream, ce se zeli kdo smejat. Na zacetku me je se volan nekaj hecal, saj je bil trd kot kamen in sem se bal, da ce grem iz spila, da mi bo dal DNF :D

 

@n1vekk

tnx za krasen zadnji even v tem letu in cestitke za super voznjo !

Uredil - AliBuggy
Link to post

Novo leto, nov event :) 

Čim več zadetih apexov, zgrešenih dreves in zelenih sektorjev v 2020 vsem relistom in pistaiolotom slo racinga :) 

 

Rally GB - Group A

(6.1.-13.1.)

1995-World-Rally-Championship-Colin-McRae-29-1000x635.jpg

Itinerar:

Servis 1

HP1: Sweet Lamb (9.9km)

HP2: River Severn Valley (11.4km)

HP3: Bidno Moorland Reverse (4.8km)

HP4: Fferm Wynt Reverse (5.7km)

Servis 2

HP5: Sweet Lamb (9.9km)

HP6: River Severn Valley (11.4km)

HP7: Bidno Moorland Reverse (4.8km)

HP8: Fferm Wynt Reverse (5.7km)

 

Skupna dolžina rallyja: 61.8km

Če še niste pridruženi klubu, to lahko naredite tukaj.

Rally je na voljo samo lastnikom ustrezne DLC vsebine

Uredil - n1vekk
Link to post

Uf, to je pa blo... Porazno...  Sicer kr ljuba lokacija, sm tokrat se pa nism čist ujel. Dva stage-a sm se še kar izkazal, ostalo je pa zgledalo bolj podobnu kakšnemu Tony Hawk Pro Skater: Roof-Grind. Poleg tega, še na eni dolgi presekal gumo.

Še dobro, da je fun event :P.

Link to post
  • 1 month later...

Rally Spain - Kit Car (F2)

(24.2.-1.3.)

tumblr_oubzztYmEu1slpyb1o1_1280.jpg

Itinerar:

Servis 1

HP1: Ascenso Bosque Montverd (6.8km)

HP2: Viñedos Dardenya Inversa (6.5km)

Servis 2

HP3: Centenera (10.6km)

HP4: Ascenso Por Valle El Gualet (7km)

Servis 3

HP5: Centenera (10.6km)

HP6: Ascenso Por Valle El Gualet (7km)

 

Skupna dolžina rallyja: 48.5km

 

Če še niste pridruženi klubu, to lahko naredite tukaj.

Rally je na voljo samo lastnikom ustrezne DLC vsebine

Uredil - n1vekk
  • Upvote 1
  • Like 1
Link to post

Tako, sem zaključu, biu kr fun event F2 KitCar pa asfalt ga kr zmaga. Parkrat sm ven letel kot da bi me s katapulta poslali. Drgač pa sem vesel, da se je n1vekk držal "nasvetov" glede vremena, "bil lep sončen španski vikend" :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...