Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

12 hours ago, bubina said:

A se kdo pripravlja na World series? Allibuggy vem da se, ker sem ga danes opazil na ogrevanju in je napravu čas pred mano :) Ker se mi ne da drkat in pilit sekunde cel teden sem kar danes odpeljal pa še malo na sigurno sem šel da sem prišel cel skozi in sem super zadovoljen s časom 4.05 :)

Me pa zanima to v kakšnih razmerah se vozi izbrane proge, je kje objavljeno? Sam nisem uspel dobiti tega podatka in sem predvideval da je v suhem, ker so vsi trenirali suho pa ko sem pogledal pred prijavo čase se mi je tudi zdelo da mora biti suho...

 

Ja sem sel vceraj probat tole progo in potem takoj tudi odpeljat. Na Time trial zgledal dost easy (4.01), se celo pod 4s bi slo, ce bi tele prej sikane videl...pol sem sel pa kar ta resno WS odpeljal, sem pa 2/3 proge brez zadnje leve gume fural a vseeno nisem obupal in na koncu prisel nekje na 4.20 ...ma naj gre vse v maline...10K$ pac ne bo slo z mano :D

 

 

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Ti bi moral zmeram vozit brez ene gume, pa še tko bi ti težko konkuriral ostali 😀 Kapo dol 😀

Če sem prav razumel so 3 x 3 stagei v predtekmovanju...naprej gre 9 najhitrejših po 1 na posameznem stageu + 3 najhitrejši overall iz vsake trojke stageov....se pravi 12 komadov iz vsake platforme, 36 vse skupaj (pc, ps4, xbox).

$$$ niso še nič izgubljeni 😀

 

Link to post

@bubina ne pretiravat dec...case delamo vsi cudovite, ce ni malin :D

Tole napredovanje sem razumela tudi jaz tako in naj bi bilo vezano na vsako od treh platform. VR nesrecniki ki so spi kupili v Oculus stor-u so tokrat mal zvisel, ker naj se Oculus platforma nebi posebej stela.

Se pa vsekakor splaca vsaj sodelovat, ker je adrenalin za odtenek hujsi kot na daily-ju...mal bolj gate v rit vlece :D

Kar gasa...vsi prijavit. Zacetne predkvalifikacije je start vedno z default setupom v finalu naj bi bil pa tudi custom setup in vsi na volanih.

Link to post

...ma mi ni dalo mira, pa sem sel vceraj z default setupom gledat, kolk bi lahko pobril se svoj cas na treningu, ce bi malo vec vadil in ce sploh pridem pod 4 sekunde, ker casi na WS so bili zdaj ze tam okoli 3.47s :S

Sej ne recem, da alieni nebi pridobili s clean stage-om se ene 5s od mojega casa (3.58), samo 3.47 je pa ze beyond alien ...mam na sumu kaksne neznane bliznjice :D

 

Poleg tega je treba se upostevat, da na time trial vseeno gres bolj na polno kot pa na WS al kaj?

 

 

 

 

Link to post
  • 2 weeks later...

Tudi mene zanima kako gre ostalim na PCju, ker vsi rezultati niso dostopni vsem...no šampioni a je kdo blizu kvalifikacijskim cajtom? :)

Midva z dejkotom sva si kar blizu po posameznih stageih, skupno sem pa celo spredaj par sekund, hehe 😀

Uredil - bubina
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...