Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

Hm, zanimivo da so dodali še online rezultate uradnih eventov...kolikor sem videl je samo prvih 10 rezultatov vidnih....uprabno spet samo za to da vidiš katera proga je trenutno (se pravi imaš možnost natrenirat daily) in je bila za nazaj na sporedu, za kaj drugega neuporabno.

Kar se tiče teh klubov, rezultatov in tega zdej je vse skupaj preveč polovičarsko in zmešano vse skupaj...dvojna imena uporabnikov (različni v igri in klubih vkolikor sam nisi izbral enako ime), nepregledno vse skupaj (samo v igri vidiš do kdaj traja event, rezultate posameznih stageov vidiš samo na netu itd.)...meni nerazumljivo točkovanje v klubih, na netu v klubih sploh ni nobenih datumov do kdaj traja event oz. kdaj se je zgodil...ne vem ali je res tko težko nardit neki preprosto preglednega in uporabnega :) Sej nekaj bojo že dodelali in popilili, ma vseeno mi ni jasno kako je lahko to v štartu tko nedodelano...

Drugače pa ni panike, vse požremo in najbolj važno da je vožnja uživantska :)

Link to post

Online rezultati so zaenkrat kar so in jim se manjka nekaj do tega kar je ponujal DR1. Zaenkrat jih imej kot wall of fame :D

Tam si imel tudi samo top 10 ali 20, si pa lahko lahko fitriral tudi po naciji, predvsem pa si imel sistem, kjer si lahko primerjal svojo voznjo z drugimi z neko kvazi telemtrijo. Videl kdaj je kdo zacel bremzat katero brzino je imel in kako je vzel linijo. Dobro za izboljsat tehniko. To pogresam, je bilo pa tam aka beta faza, a je delalo zelo dobro.

Za klube sicer ne vem kaksne finte so, ker nisem organiziral se nicesar, je pa res da bi vsaj zakljucek eventa lahko bil nekje napisan, ali pa sem ga tudi jaz spregledal. Tockovanje v klubih je bilo ze v DR1 mal cudno, se pa nisem poglabljal v DR2, bi pa rekel da je ista pasta :D

Zanimivo je se nekaj...prvih 6 mest  na daily eventih je narejenih na PS4 platformi, ker ko gres rezultate filtrirat po platformah, PS4 mocno prednjaci..je to nakljucje ali feature :D

https://dirtrally2.com/community-events

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post
Pred 15 urami , AliBuggy je napisal:

Zanimivo je se nekaj...prvih 6 mest  na daily eventih je narejenih na PS4 platformi, ker ko gres rezultate filtrirat po platformah, PS4 mocno prednjaci..je to nakljucje ali feature :D

https://dirtrally2.com/community-events

Hočeš rečt da imamo na ps4 določen bonus? :)

Jaz ne vidim kdo igra na kateri platformi...razen če si zapomniš kateri izginejo oz. ostanejo ko filtriraš. Fino bi blo, da bi lahko tudi po državah filtriral in da bi bil celoten seznam tako kot v DR1.

Sem se za hec malo poigral s filtrom za današnji daily Poljska-Borysik-A grupa, ki mi je uspel precej dobro...sicer sem že izven deseterice vendar če filtriram na PS4 z izklopljenimi assisti trenutno vodim, haha :)

Link to post
On 30. 7. 2019 at 8:14, 50keda je napisal:

@dejkoo zarad servisu pa nastavitev? Mene zlo zanima, kaj vi delate z nastavitvami, kaj sploh ma smisel menjevat, da bi biu hitrejši?

@prvenstvo js pa mislim da edin RWD je validna zadeva ... FWD je itak smeh, jst ne vem al ne znam furat, al pa se FWD tak ne obnaša ... 4WD so pa vredu, ampak kot pravim RWD je real deal pa enjoyment, ko ti začne ratvat. Moraš pa sam pri sebi vedet, da pri tehleh eventih pač nesmeš it na polno, če hočeš pridit do konca varno :) In ja js tut posledično nebi menjeval avta, js mam največje probleme s tem, da ko se navadim gre, pol pa avto zamenjam, je pa k bi mi nekdo roke zvezu ....

Vse. Recmo pr rwd diferencial zmansam d loh pelem kokr tok normaln in pol ti resetira in je kurc 

Navem js mam skor use kar vozm prestellan za vsako drzavo

Link to post
2 hours ago, dejkoo said:

Vse. Recmo pr rwd diferencial zmansam d loh pelem kokr tok normaln in pol ti resetira in je kurc 

Navem js mam skor use kar vozm prestellan za vsako drzavo

Ja dej prosm to nekak shearat, ker js pojma niam, kaj bi si prestavu, sm probo na Španiji pa je blo like pol sekunde razllike, kurckej ...

Sm pa prestavlo toe, chamber, brake balance, brake pressure.

Link to post

https://www.youtube.com/channel/UCQ05BZF9F6q2xKyV6viCBGg/videos

https://www.youtube.com/channel/UCD5pthOe_VNoWg1EiYNFNzg/videos

Tu imaš 2 setup mojstra za DR2. Imata vsak malo po svoje poglede glede določenih nastavitev.

Jst zadnje čase tudi spreminjam nastavitve po svoje in poskušam ugotoviti kako se to spremeni na obnašanje avta...vendar vedno ko imam občutek da sem boljši/hitrejši se vrnem na default in potem pogruntam da nisem naredil nič :)

 

 

Link to post
  • 2 weeks later...
Pred 7 urami , 50keda je napisal:

Ka pa kej pravte na sezono 3 in 4? :) Spet bojo dobl downvoting, ker bo treba kupic stare lokacij iz prvega DR 😕

Dečki obvladajo biznis...vse to je blo splanirano že pred izzidom in bojo iz tega izmolzli kolikor se da s čimmanj dela :) Meni ni nič napačno, da se je stare proge preneslo v novo igro, bolj nategunsko se mi zdi tole naknadno dodajanje kupa "dodatnih" vozil v igro, ki bi že v štartu lahko bili vključeni oz. jih sploh ne bi bilo.

Link to post

Splaniran že majo ja, ampak vseen, tole jim ne bo poboljšal že tako slabega ratinga ... kolk berem jih hočjo požret za to, nejvečja fora je pa da tisti z Oculusem si morjo igro še enkrat kupit xD

Link to post

Na netu je tolk negativno nastrojenih, določenim ljudem itak ne bo nikoli prav pa jim lahko daš vse zastonj, vedno bojo dobili razlog za pljuvanje :) To z VRjem pa ne vem kako je zdaj...sej tud pri enki je bilo treba dodatno plačat za VR verzijo, ki jo uporablja zelo ozek krog ljudi...ne vem in me zanima kolk ljudi sploh resno igra v VR, kolikor sem bral še vedno to ni toliko dodelano (glavoboli, slaba slika...)...osebno pa še nisem probal tako da težko sodim.

Link to post

To je očitno postala klasika pri špilih. Narediš nedokončano verzijo, jo razglasiš kot release, potem delaš naslednje 4 leta popravke in vsako malenkost probaš prodat kot DLC... Do neke mere še fair enough če bi vsaj osnove bile poštimane, pa je ponavadi daleč od tega...

Sem imel zadnje dni malo več časa pa sem probal različne naslove in pri vseh nekaj osnovnega ne klapa.. Med rekorderji pobiranja extra denarja je ziher iR, sam na koncu dajo tudi največ in vsaj osnovne stvari so poštimane... no ja.. spet odvisno koga vprašaš :D

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...