Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

@50kedacajte vsake etape si lahko pogledas na pageu: https://www.dirtrally2.com/clubs/club/14526/results/championship/2/event/0

sam nima veze. Rally je en tak zanimiv sport, kjer tudi sreca igra veliko vlogo. Tokrat so bile pri meni tehnicne tezave, je pa to del eventa in prav je tako!

 

Gume na prvem servisnem intervalu sem imel pod redeco cono na koncu, medium na drugem servisnem so bile se OK..jaz razliko cutim ko so gume zgonjene, ker avto res plava.

 

To da pa te casi demotivirajo in celo spravljajo izven koncentracije se pa strinjam ker zdej Master championship z AI vozim in je groza :D

 

Me pa preseneca da je bil Citronka konkurencen, res pa je da sem stelal setup tokrat in nisem bill default kot do sedaj. Predvsem final gear pa diff, pa vseeno je na dolocenih etapah nazigal v rdeco kar nekaj casa :D

Ce ga je uposteval pa ne vem, ker se moras itaq prilagajat...a mogoce kdo ve kaj je zdej s club settingi. Smo vsi default po prvem stage-u in a imamo avte upgrejdane vsi ali pac kar imas v my team?

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

Pha, do jeseni očitno ne bom konkurenčen :D

Se bo treba očitno navadit avto cel pripeljat čez stage-e , in kar dost hitreje kot grem trenutno... 
Očitno mi tehnika rally vožnje ne leži tako kot sem mislil da mi bo 🤣

Je pa zanimivo, da kljub temu, da nisem hiter je fun faktor tolk visok, da se sploh kaj dosti ne sekiram ... še :D

 

Link to post

@edgeslo: ja res je, če hud ugasneš, kr uživat začneš, k sploh ne veš, kak si počasen :)

@v4n4d4j: ja klubi so zaenkrat ločeni, mi nekak niti ni jasn, zakaj so to ločl, itq se vseen more connectat na racenet ... tak da ne vem, kaj so s tem hotl. Možno da zarad esporta al pa kej takega, da majo tako vsi full spec avte.

Link to post

Pa je tudi meni ratalo odpeljat...polo je pogumno zdrzal vse udarce in niti enkrat ni zagorel kar je vedno plus :D ss5 se je edini koncal v zelenem, ostalo pa je blo vec al manj rdece. Z gumami sm sel na sigurno in trikrat vzel medium...kako ste vi prvi loop odpeljali s soft mi ni jasno, moje medium so ble "worn" ...no, ce potegnemo crto niti ni blo tko svoh s trenutnim drugim mestom v skupni saj sem pricakoval dnf.

p.s.: pacenoti za zadn ss oz njihov delivery so podn, 4x sem letell s ceste izkljucno zato ker mi je 3m pred skokom povedal da je zadej desno/levo 4 alpa se je na zacetku ovinka spomnu da se zapre v 3...

Link to post

No tudi jst spihal prah z volana in odpeljal. Polska zelo hitr rally na trenutke že preveč :)

Začetne hpje še malo lovljenja pole pa je pa kar lepo steklo. No na zadnjem hpju sem prebiu gumo kar se je močno poznalo na času, odpeljau pa vse na naenkrat kar se pozna na koncetraciji. S časi zadovoljen glede na to da sm polske hpje odpeljal skoraj da prvič. :)  

Link to post

Dans sem se pa res navozil!!! Prvo vse dailije za ogrevanje potem pa še ta reli, kjer sem užival 100%...praktično nikoli jih ne izberem, tokrat pa sem prvič sploh izrabu medium gume na obeh daljših dveh kombotih 😀 Lep tempo sem imel z relativno malo napakami, teli R5 se res lepo peljejo in lahko jih je obvladat 😀 Čestitke v4n4d4j in alibuggyju, ki sta v svoji ligi, pa tudi nivek ima na momente prebliske, dokler ga ne skanta hehehe😀

Zelo se mi dopade, da je blo tokrat več km med servis conami, tko da kamikaze bojsi tu hitro odpadejo 😀 Kdo rihta te klubske evente, al ti nivek ki objavljaš na forumu ali domc, ki je napisan v igri? Kdorkoli že 👌👍 samo v tem stilu naprej...upam da čimprej porihtajo te klube da bo možno več kot 12 stageov pa še ostale buge, ki so tu...da se nardi tapravo prvenstvo kot včasih v DR1, komaj čakam 😀

Link to post

Pa je ratal tud men odpelat. Kj nej rečem napeta dirka z @v4n4d4j?Do 8hpja sm meu 7sec zaostanka z dvema napakama[crash v šikano in zavrtu sm se sred ravnine] pol se je pa na 8 hpju use končal sm žau prebiu gumo čene bi bla borbena dokonca! In še @bubinami je biu čist za petami nakar sm zacev še neke bedne napake delat ma sej nakonc pošlo z 2mestom. Mal jeba je bla z gumi je avto šv kr posvoje pa upam d ustimajo tuning to me jebe zapopizdit 😀.čestitke winerju in vsem k ste odpelal 👍

Link to post

Poljski rally je končal, na vrhu pa brez presenečenj... @v4n4d4j? čestitke za tretjo zaporedno zmago! 

Vsem se zahvaljujem za udeležbo. Tokrat nas je vozilo skoraj dvajset kar je največ do sedaj na mojih eventih 👌 Počasi mislim da bo čas tudi za kakšno prvenstvo, ampak najprej:

Monte Carlo - Group B (4WD)

1588jl0-1200x675.jpg

Naslednja destinacija bo najprestižnejši rally v svetovnem prvenstvu; Rally Monte Carlo. Asfalt, sneg in led bodo tokrat krojili usodo dirkačev, ki se bodo z izjemno hitrimi dirkalniki skupine B podali v hribe nad knježevino Monaco. Med 19.7. ob 12:00 in 24.7. ob isti uri bo čas da pokažejo vse svoje vozniške sposobnosti na 10HP. Postankov v servisni coni je 4 saj nam vzdržljivost gum več ne dovoli.

Uredil - n1vekk
Link to post

Ocitno je tale CLUB event skregan z mano...ze drugic zaporedoma v 5-ti dirki sesutje...tokrat CtD. Naj gre vse skup v maline  :(

Jutri sibam na morje pa sem zelel se pred orosencem odpeljat na dusek. Grafa se ne pregreva, cpu tudi ne..sumim tele pop-upe ali pa update-e. Je pa res da cez teden nisem nic vozil, samo ze drugic v club eventu ?!?

 

dirt.png

grem zdej rajs kolesa nalozit, ker sem besen kot ris ..pol pa se simbolicno dokoncam :)

 

Link to post

Odpeljano do konca. Ko sem ponovno zalaufal spil, me je v clubu cakal se famozni racenet pozdrav, tako da so planeti danes zame res poravnani :D

201907191713191.jpg

Vozil sem tokrat S4, defult setup, zimske gume povsod... ni pa avto v "my team" garazi, tako da ne vem kako je z upgrade-i, so bila pa popravila dost pocen :D

Neke grozne napke z odletom iz ceste ali pocenih gum ni bilo, so pa bili parkrat nemarni zasuki na ozki cesti, kjer te obrne in moras potem rikvercirat in spet naprej pa nazaj, da avto spet postavis v pravo smer.

 

Res neverjetna uzvancija vozit tako zivcen avto na tako nepredvidljivi podlagi... fun je na vrhuncu, ce odmislim moje premalo placane serviserje, ki mi jo potem zagodejo s tehnicno napako na avtu ...elektronika v Lanciah itaq nikoli ni bila nekaj po cem bi se hvalili :P

veliko srece vsem in HF.

 

Link to post

eh, dnf zame 😤 95% casa je slo odlicno, zeleni spliti in use ma k je slo narobe je slo za prou...spraznu gumo k sm oplazu skale v split 1/ss1, jump start in izlet v publiko na ss2, na ss 3 sm se zataknu na kupu snega in ss4 sm meu spin, se eno prazno gumo in potem odstop...sm precej razocaran...

 

@AliBuggy skoda da te je spet igrca zaj*****... Kar se tice pa avtov, so taksni kot na time trial, polno upgradeani

 

Link to post

Pa je tud men ratalo zapeljat čez ciljno rampo trenutno vodilni in spet ni šlo saj z 1 prebito gumo🤷‍♂️ nasplošno pa kr ok ni blo večjih napak prou presenetljivo je pa čista brutala blo tole💪💪 konc eventa mokr kd db laufou 1uro ne pa vozu😅😀💪💪✌️

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...