Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

Wooohooo. Danes sicer se ne grem odpeljat, ker sem ze podal roko prijateljstva grenkim oresencem, bom pa z veseljem sodeloval. Vse pohvale organizatorjem, upam na cim vecjo udelezbo.

Ce se ne motim je Stratoska v H3, s katero pa ravno na asfaltu nisva zaveznika :D

BTW: a je ze kdo probal nova avta 911 SC in Lancio 037, naj bi bilo brutalno.

Uredil - AliBuggy
Link to post

@AliBuggy: yep, fino se pelje, vsaj Lancia 037 katero sem že večer pred oficianlin izidom probal, pa sm biu zadovoljn. Sam še ni to to, morm mappinge vse odklenat, zej mam še stock pa je tko tko, nikam nejde :D

Uredil - 50keda
Link to post

@AliBuggy 037 je bolana, malo bolj pocasna na ravnini kot m1 ampak grip iz ovinkov, asfalt ali makadam je izjemen, enako tudi turn-in...fantasticn avto...911 pa je tudi fajn za vozit, malo bolj pocasn, in z manj gripa predvsem na turn-inu ni tko ziv ampak dobr avto nasplosno

Uredil - n1vekk
Link to post

A veste, da v klubih sploh nimaš svojih avtov? Ampak maš na razpolago vse, stunani so pa vrjetno do konca... Js pa ceu tedn rihtu pa upgradu sierro :D

Anyway, odfurano. Katastrofa! En clean stage sam, na zlo obrablenih gumah.

1. Okay, enkrat je poknal, po moji krivdi, tak da zgubu ene 20 sec.

2. Gume nič prjele, razbil se skor čist, cajt tele kratke etape bil skor dalši kot prve xD

3. Kot etapa 2, sam še dvakrat slabš xD

4. SERVIS! Ja, zej pa bo šlo bolš, zej bomo pa prave gume vzel. Mhm ... my ass, prišo do dveh tretjin ... pa gumi defekt xD

5. Je še kr šlo, dokler ga nism zasral pa letu s ceste.

6. Finally, za zaključek čista etapa, ampak ubobožane gume ... tak da cajt ni glih za okol govort.

 

Overall: Zanimivo, fajn namiksano. Ampak razočaranje res, k ugotoviš, da nimaš svojga avta.

Pričakovanja za naslednjič? -Ja, čakam en pravi rally, ki seveda ne bo na asfaltu :)

Pa še vso srečo vsem, ki mislite odpelat ;) Over and out.

  • Upvote 1
  • Haha 1
Link to post

Rally je koncan zame, brez parih napak ni slo ma sm o/a zadovoljen. Sierra je prezivela, se mi je pa zgodilo to kar si ti opisal @dejkoo, ko mi je kar zmeckalo avto med enim in drugim HP...to se mi je dogajalo ze v career modu in zgleda da online se bo tudi.

@50keda hahah tako rata hitro ja :D  gume pa itak za ceu loop nisi mogu met taprave, en del mores peljat bol po jajcih

Uredil - n1vekk
Link to post

Tud jaz sem pravkar odpeljal...brez večjih napak razen na 2 specialu sem nasedel na brežino in takoj še en krog slalom med drevesi 😀 Vidim da vas je kar nekaj vozilo Sierro, jst jo pa sploh še nisem probal, se mi zdi kot ena gajba, izgleda pa še kar konkurenčna v pravih rokah😀

nivek: Malo sem preračunal tvojo taktiko suhih gum za zadnje 3 speciale...po moje bi z dežnimi šel bolje, vendar ti veš točno kako si vozil tako da ne morem 100% soditi 😀

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...