Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

Če bi se kdo rad udeležil mini testnega prvenstva (5 dirk) v DR2, ki poteka v facebook skupini "Dirt rally 2.0 Slovenia" naj mi pošlje sporočilo. Vozi se uradne weekly evente, nato vsak objavi sliko skupnega časa in po koncu weeklya se naredi končne rezultate, prvih 8 dobi točke. Ta teden se vozi weekly event Poljska NR4/R4, naslednji teden pa 1-2 weeklya, ki bosta takrat na voljo😁

Uredil - bubina
Link to post

Vsako organizacijo tekmovanj v rally-ju seveda podpiram. Dokler ne naredijo lig je tole, kar ste si zamislili zelo iznajdljivo.

Sem odpeljal, sicer ta avto ni bil se natunan do konca je pa zdej :D

201905240952001.jpg

BTW: @bubina si ti morda zacel na Steamu vozit al je se en s podobnim nickom na PC?

Namrec en bubinac je s casom 31:31:xxx pricakoval sem Dirt Player ime za konzolase.

Link to post
Pred 5 urami , AliBuggy je napisal:

Vsako organizacijo tekmovanj v rally-ju seveda podpiram. Dokler ne naredijo lig je tole, kar ste si zamislili zelo iznajdljivo.

Sem odpeljal, sicer ta avto ni bil se natunan do konca je pa zdej :D

201905240952001.jpg

BTW: @bubina si ti morda zacel na Steamu vozit al je se en s podobnim nickom na PC?

Namrec en bubinac je s casom 31:31:xxx pricakoval sem Dirt Player ime za konzolase.

To je moj čas...igram pa na PS4! Sem pa opazil tudi našega "v4n4ndj" in ne kot Dirt player kakor prej pa igra kolikor vem na PCju...zgleda se nekaj dogaja na racenetu :) Upam da bo šlo v smer da bomo v ligah vsi med sabo lahko igral ne glede na platformo :)

A si na facebooku? Če si se priključi v skupino in sodeluj...če pa nisi pa ne vem...malo čudno da bi zdej s foruma nekdo drug dodajal tvoje čase gor...trenutno je to le testno prvenstvo da se sproba sistem in je bilo mišljeno samo za tiste ki so v skupini.

Link to post

FB ne uporabljam, za case se pa ne sekirat. Bom videl cce me premami :P

 

Ce je to res da Racenet zdej crossplatform kaze imena pomeni da nekaj delajo v pravo smer in se nam za lige ni bati. Super!

 

Link to post
Pred 5 urami , dejkoo je napisal:

@bubinama pomojm ce bi kdo od tuki se rad vozu loh komot tud ce nisi na fbju pa magar ti pol objavis not njihove čase pa pove se zakaj se gre. Js bi rad d nas je cimvec😀

 

Mene osebno sicer ne bi motilo...ma naj bo to za probno teh par dirk samo za tiste ki so v skupini...še tko se mi zdi da že midva tam noter zbijava moralo z najinimi vožnjami, kaj šele da pridejo noter tapravi mahnjenci 😀

Če mi bo uspelo vse skupaj v redu speljat (rezultati, skupni seštevek)...predlagam da se drug mesec tu na forumu organizira tapravo prvenstvo, ki bo bolj odprtega tipa in tudi bolj pregledno za vse, ker fb za moje pojme ni najbolj primeren, ker se te objave in komentarji križajo čez vse skupaj in rata nepregledno.

Link to post

kot sem rekel. v rallyju imamo zdej malo manjka pri dirkah, kjer bi lahko sami postavljal pravila. Naj dozori stvar. Cse sem se kaj naucil v teh letih je bit optimisticen in potrpezljiv,

Vi kar furajte sceno ki ste jo zastavili, pa porocajte se tukaj.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...