Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

koncal, kolikor sva v Statosko pac lahk naredila. Default setup in mokre gume vse stage. Ne vem a sem imel samo tak obcutek, samo ko je mokra znucana pod tisto mejo obrabljenosti je skor slabs kot suha na mokrem :D

V prvi etapi pred cilem naredil salto cez kucel pri top speedu..sem ze mislil da bom konmcal z dirko, ostalo se eno plezanje in nasedek na omejku ko mi je rit odneslo v ostrem ovinku..ostalo pa mal bol po jajcih, ker mi sem se presral :D

 

Link to post
  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

50keda: Če si na pcju tonkice, mene in dejkota ne boš mogu dodat...smo na ps4.

Alibuggy: Default setup je baje itak edina opcija v klubih, ker ti baje itak resetira setup po 1 stageu...vsaj tko pravjo 😀 Mokre gume so pa za pusije itak obvezne kakorkoli je wet stage v igri...edino nivek ma svojo taktiko, jaz ne grem z suhimi na wet...o nene 😀 Zdej ko to pišem še nisem pogledal rezultatov...me zanima kolk si nas nascal, pa lahko pišeš o usranih gatah kolkr hočeš...grem zdej pogledat 😀

 

Link to post

Sem mel nekaj preveč denarja na paypall pa sem ubodel deluxe verzijo k je glih normalna cena.

Tako da , ko mal skužim stvari se vam znam mal pridružit :)

 

Link to post

Končano. Šlo dokaj gladko (pun intended). Odloču sm se za mokre gume obakrat, se mi je zdelo, da lažje vozim previdno z gumami za mokro po suhem kot obratno. Všeč mi je tut vse kar je na RWD - torej uživancija.

Link to post

No pa sm u cilju mal razočaran ma ok. Že prvi hp velika napaka v desnem4 ovinku letu v skale pol nekak je slo ok do zadnga hpja kjer sm zletu v maline in pokasiral 11sec penaltya in pol se ene. 2 krofa za publiko ma smo zivi in zdravi v cilju. Zjebal me je stock setup sm biu skos napoćez😅 čestitke prvim trem in seveda ostalim! 

Link to post

Poland - R5

2017-rally-poland-32-guerra.jpg

Naslednji rally bo potekal na Polskem. Kljub visokim povprečnim hitrostim HP bo tokrat bolj pomembna vzdržljivost dirkačev in njihovih avtomobilov. Prvi dan je preko 86km dolg s samo dvema postankoma v servisni coni. Vreme prav tako ne bo v pomoč, saj napoved kaže na spremeljivo vreme s posameznimi krajvnimi plohami ali nevihtami. Pričetek bo že ta petek 12.7. ob 12:00 konec pa v sredo 17.7. ob isti uri. Vsem posadkam želim obilo sreče.

  • Upvote 3
  • Like 1
Link to post

Sem sel malo pogledat tole na time trial in vidim, da so skode spredaj moje citrenke pa bolj zadaj. Pa sem sel probat in res cca 20 sekund za skodo....a je mozno da so take razlike med avti? Nic prevec obetavno bi se rekl :D

 

@edgeslo: to mi delaj! Ce bos rabil kaksen hint za volan se tipkava...ne pa furat rally na 900 ali 1080. 340-560 sensitivity bo optimalen range nekje, odvisno od navade.  Pa ne si ugasnit vseh pomagal na zacetku, vsaj znake za ovinke si pust :)

Drugace pa  ce se boste sprasevali cemu danes 6.2GB update...prihaja Wales :D

http://blog.codemasters.com/grid/07/codies-racing-line-july-11-2019/

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

@AliBuggy mam vse na off od dneva 1. Hardcore or nothing :D

Hmm ja, prav bi mi prišle kakšne nastavitve... čeprav sem nekaj skupaj zmetal da mi je kolikor toliko cool.
Se bo treba pa še učit vidim, jaz bi v ovinke po road principu pa nekako ni hitro...
Sej počasi že dobivam občutek za slide-anje, ko rata, sploh kakšen z ročno pa itaq odmah osmiješak na lice :D

 

Link to post

Ekola jaz sem odpeljal ze kar danes na dusek. Zdej ne vem a to moji masini ni bilo vsec da se je sredi 5-ga stega restartala ali je bila pac usoda...pribitek pol ure :(  Sem nadaljeval naprej kakor se je le dalo. Pol je pa se en vanzemaljac uletu od uzad in me presral sred enega stage-a ampak bilo je pa zanimivo in predvsem svicasto odpeljat na dusek.

 

Tnx za event ostalim pa velik srece. Prvi servis sem se odpeljal na soft pa se mi zdi da je kar slo, ceprav so bile zadnji stage kot na mokrem...drug servis pa medium sam pol ne vem kaj mi je sploh nastavilo, ker kot sem reku se je masina sesula in sem padel direkt v nasledni stage.

 

Je pa res dost zajebana tale Polska, ker mal bolj grdo omejk pogledas te ze zahakla, ceprav nekih pretresov nisem imel, pa se enkrat sem ene par metrov slidal po levem boku a mi je ratal priti nazaj na kolesa :D

good luck!

 

@edgeslo sej vem da si sadmazo ze iz endurance dirk, samo tisti indikatorji za ostrino zavoja so zlata vredni...verjem ;)

 

Link to post

Sm tokrat za spremembo šou brž vozit. Poljska mi sicer ni kešn presežek za vozit, ampak sm se trudil. Na začetku vozil kot po jajcih, res se mi zdi da te bankine vlečejo kot magnet.

Uneventful po večini, edin na zadnjem stageu sm se pa za piko na i še dvakrat zataknu.

Aja pa un cilj na Poljski ka je najprej desn ovink, pol takoj levi, pol pa cilj. Enkrat v med drevesa, enkrat v drevesa... Ko bo nasledčn isti stage, upam de si zapomnem...

Gume sm šou medium/medium/soft.

@AliBuggy, res škoda. Še kar strašno, sploh ko so kakšni daljši championshipi se matraš, pol ti pa komp/špil zajebe.

Uspešno vsem.

Link to post

Ma tudi ce me nebi zjebal, sem sel gledat rezultate...gladko bi sel mimo mene, tako da respect !

Je pa res dost kul dozivetje ko gres celo serijo v enem, mal k realnosti pripomore, ce ne drugega svicas k zvau :D

 

 

Link to post

Ja js bi pa te res rad vidu, kake bi vidva mela cajte, če nebi nč zasrala? :) Že tak niamo niti za pašteto, kar šele za burek :P

Js lahk rečem, da je biu event martrarija. Poljska z njenimi čudnimi cestami xD Bankin ni, flat tyre around every corner ... tk da ja. Sem pa vesel, da sem preživel lol, čeprav sn se en ceu stage mogu pelat po treh pneumatikah.

Drgač pa ka je s tem gumim, majo sploh kako vlogo, mene tak al tak nobene ne držijo na cesti xD Aja pa ceu HUD sn si dons ugasnu, k vidim umesne cajte mi kr motivacija pade. Ker še na tistih odsekih, k mi je kolk tolk šlo, sm biu uzad za 4 sekunde xD

 

PS: Men se zdi da so beležke za Poljsko zelo nekonsistentno narjene, včasih mi govori za ovinek čez dva kilometra, včasih pa sam prej/prepozn vidim, ka za en ovinek je ...

Link to post

Tudi meni niso všeč pacenoti za Poljsko, pa še ceste so nasploh tk smotane. Ene par je takih ovinkov, ka si jih rabiš zapomnt, ker čene te komot za-J.

@50keda, ti samo vozi tako, da ti bo fajn, HUD off za timing in te zadeve je sploh zakon. Med vožnjo ni cajta gledat tiste minuse pa pluske =).

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...