Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

Na sporedu je bila vožnja ladij po Novi Zelandiji. Najprej sm šel probat eno progo de mal vidm, kk se sploh obnašajo avti. Ni kešnga presežka, te pa prisili, da res ful ahtaš kako voziš, vse morš skos do roba vozit.

Skočim v prvi stage, odvozim in na koncu me itak pozdravi:20190624193909_1.thumb.jpg.0d49cb7d500ff4dc6558a7f05c0a4ebc.jpg

Tako, da sm mislu de bom mogu že brž obupat, ampak je zgleda le šlo skozi. Totalno sem užival na Waimarama point stage-u, kjer lahko končno malo bolj letiš - po vseh teh rajdah se spodobi malo uživancije.

Ene petkrat mal preveru kolk kej drži spredn odbijač, enkrat ena - ne najlepša piruetka in še na koncu gledanje ovac ob ograji (res te svinsko lohk notr potegne, lih de prideš vn).

Link to post

cestitke @v4n4d4j? Na dolgih nisem imel za burek. Malo so me presenetile bankine in pa kaksen oster zavoj, pomagala pa ni niti izbira soft gum, kjer je bila ravno ta dolga zadnja proga in je bila kar festa lovit avto z znucanimi gumami. Setup sem imel defaut in je avto deloval kot znucan cigumi, tako da moras tezo prenest ze pred ovinkom, ce seveda ves kako hud sledi :)

Super tekma in cestitke tudi vsem, ki ste se udelezili...zdej pa obkladek na koleno dat, jutri mi ze sive potegnejo ven, tako da bom petek ready ...I hope :D

 

GL vsem, ki se morajo odpeljati! Se posnetek od 3 dirke naprej (sem pozabil streamt), da bo mal v pomoc kako gre proga :P

 

BTw: kaj je s to captcho ko moram slikice zlagat...tole v petek ne bo deloval...aha morda zato :P

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Kul je blo, sicer sem na ta dolgih stageih naredu vsakič po 1 izlet s steze, sej verjetno smo itak vsi po malo ružili izven prog :) Gospodu v4n4d4ju pa kapo dol...teli časi na waimarami so nenormalni :)

Za naprej predlagam da se nardi še kak stage več med servis conami, da bo še izbira gum prišla bolj do izraza in bo bolj zanimivo...pa naj se še kdo opogumi zraven vozit, saj nas je nekam malo. LP

Link to post

Pozdrav,

žal niam niti časa niti volje prebrat vseh 16 strani, pa raj kr vprašam. Dans sm končno kupu dvojko in me zanima kok mate s temile eventy, se morm kje prjavit al preprosto v igri poiščem slo championship?

Uredil - 50keda
typo
Link to post
On 12. 6. 2019 at 20:57, n1vekk je napisal:

https://www.dirtrally2.com/clubs/club/14526

tukaj je link do slo-racing cluba, ki je bil prenesen iz dr1 v d4 in sedaj v dr2 tako da stari clani ste avtomatsko dodani notr...

prvi fun event bo cez kaksen teden ali dva.

edit: nove clane pa prosim da mi kar tukaj napisete vas dirtnet nickname :) 

Zan_the_gamer

Link to post

Spain - H3 (RWD)

opel_ascona_400_rally_version_6.jpeg

V španski pokrajini Ribadelles bo med 5.7. ob 12:00 in 10.7.ob isti uri potekal rally z dirkalinki skupine H3 (RWD). Tako kot na prejšnjem rallyju bo tudi sedaj 6HP razporejenih med 2 servisni coni. Bodite pozorni pri izbiri gum saj vremenoslovci napovedujejo spremenljivo vreme.

Uredil - n1vekk
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...