Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

Hja res je trenutno forum bolj na PC usmerjen, kar pa ne pomeni, da se nebi dalo tudi za PS4 kaj uredit.
Če bi se kdo resno ukvarjal z to sekcijo naj se javi, pa se bomo zmenili kako in kaj :)

 

Link to post
Pred 1 uro , edgeslo je napisal:

Hja res je trenutno forum bolj na PC usmerjen, kar pa ne pomeni, da se nebi dalo tudi za PS4 kaj uredit.
Če bi se kdo resno ukvarjal z to sekcijo naj se javi, pa se bomo zmenili kako in kaj :)

 

Ja js kr vozm vsak dan cej le možno:) 

Link to post

Zadnje čase vidim bolj malo naših zastavic med rezultati...po vsakem daily/weekly/monthly eventu pogledam lestvico pred mano do 1.mesta in okoli mene pa ne vidim skoraj nikoli nobenega...zakaj je tako vidim več možnih razlogov...ali vozijo pod drugo zastavo, ali ne vozijo več net-eventov (Alibuggy, Nivek...?), sploh še nimajo igre...?

Alibuggy: Pred časom si kraljeval na vrhu lestvic, kje si zdaj? :)

 

Link to post
On 24. 4. 2019 at 13:46, edgeslo je napisal:

Hja res je trenutno forum bolj na PC usmerjen, kar pa ne pomeni, da se nebi dalo tudi za PS4 kaj uredit.
Če bi se kdo resno ukvarjal z to sekcijo naj se javi, pa se bomo zmenili kako in kaj :)

 

Zanimivo da smo takega mnenja, oz niti ne bom pisal dalje, vemo zakaj....

Sej se vidi po filmih, po vsem skupaj, nekaj daš lepega od ps4 , iger ali karkoli, ja dobiš mal minus pik, ne pa da ti bo vsaj en napisal, tole pa mogoče lepo zgleda.....te kaj vprašal, če tega 10let ni bilo,  ste se zdej spremenil?

Jst še vseen pravim, ps4 in gt sport in ala vse dirkačine, so za nas otroke, sm kul je nas je ogromno , se zabavamo uživamo...raj sm pr 40 otrk, k odrasu in bi zastopil sim pojm....

 

Sej hočem bit tiho, sm žal ne morem bit!!

 

ps: upam da pade kak minus, in na dolgo in šroko opišete, da so konzole super,da se rabi tak folk, zakaj tega ni in še več lepih odgovorov pričakujem.

 

ps:_ pa sicer, sej itak mojga posta , spet ne bo znal noben razbrat, hvala bogu da imamo goola trans....

 

Fantje dršte se, vse lepo pozdravlljam, kdor pa rad bere, pa kr naj prebere mojih 1k postov, in kako dirkačine na konzolah niso zanimive, oz so čist arkadne, oz kako je vse na pcjih sama ena božja simulacija!

Link to post
On 4/24/2019 at 10:02 PM, bubina said:

Zadnje čase vidim bolj malo naših zastavic med rezultati...po vsakem daily/weekly/monthly eventu pogledam lestvico pred mano do 1.mesta in okoli mene pa ne vidim skoraj nikoli nobenega...zakaj je tako vidim več možnih razlogov...ali vozijo pod drugo zastavo, ali ne vozijo več net-eventov (Alibuggy, Nivek...?), sploh še nimajo igre...?

Alibuggy: Pred časom si kraljeval na vrhu lestvic, kje si zdaj? :)

 

Ja priznam in sram me je. Res ne vozim vec toliko kot prej. Verjetno je mal grenak priokus zaradi slabe izkusnje s tistimi mojim crashi spila po zadnjih updat-ih. Rahlo neugodno je namrec, da se na daily-ju zajebavas pol ti pa spil creshne, tebi da pa DNF ostanes brez uvrstitve, dnarja in cajta :S

Sem pa zadnji teden zagnal spil po dolsem casu samo v torek, ko je prisel DLC s svedskimi progami. Seveda sem moral probat pravi sneg na time trial in takrat sem odpeljal tudi edinkrat daily z B RWD...bil pa zvecer po nasem casu na lestvici nekje okoli 30 mesta...pa se Niveka mi je ratal stisnit koncno takrat :P

Drugic ko sem zagnal spil ta teden sem sel pa preverit samo, ce mi je kdo na svedskem WR z HF-jko podrl in seveda mi ga je...pa je bilo potrebno se to porihtat, sem mislil da bo vzelo 10 minut in se je projekt raztegnil na uro, ker sem skozi nekaj sfelsal...na koncu je pol vseen ratal....jaz pa direkt pod tus :D Bom moral danes preverit kam sem padel zdej.

Ja res ne vozim vec kaj dost DR2, sploh ker je MP za en drekec-pekec, daily mi (je) crasha, ingame dnarja imam 8 miljonckov in ni vec potrebe po grindanju in upgrejdanju, avte vsakega po enega od vsake klase skoraj ze vse upgrejdane do konca, team mehanikov nasponan do konca....kaj pa vem, mogoce sem res malce zanimanja zgubil, poleg tega nekako nisem pristas dr*anja prog na pamet in iskanja bljiznic...temu ustrezno se potem  pozna tudi rezultat na lestvici. Kot povsod tudi tukaj velja...vaja dela mojstra.

Sem pa danes oddal narocilo za TrakRacer RS6 Mach2 in bo bojda v roku dveh tednov pri meni pa bom potem malo bolj pri stvari ;)

 

 

 

 

Link to post
Pred 2 urama , play je napisal:

Zanimivo da smo takega mnenja, oz niti ne bom pisal dalje, vemo zakaj....

Sej se vidi po filmih, po vsem skupaj, nekaj daš lepega od ps4 , iger ali karkoli, ja dobiš mal minus pik, ne pa da ti bo vsaj en napisal, tole pa mogoče lepo zgleda.....te kaj vprašal, če tega 10let ni bilo,  ste se zdej spremenil?

Jst še vseen pravim, ps4 in gt sport in ala vse dirkačine, so za nas otroke, sm kul je nas je ogromno , se zabavamo uživamo...raj sm pr 40 otrk, k odrasu in bi zastopil sim pojm....

 

Sej hočem bit tiho, sm žal ne morem bit!!

 

ps: upam da pade kak minus, in na dolgo in šroko opišete, da so konzole super,da se rabi tak folk, zakaj tega ni in še več lepih odgovorov pričakujem.

 

ps:_ pa sicer, sej itak mojga posta , spet ne bo znal noben razbrat, hvala bogu da imamo goola trans....

 

Fantje dršte se, vse lepo pozdravlljam, kdor pa rad bere, pa kr naj prebere mojih 1k postov, in kako dirkačine na konzolah niso zanimive, oz so čist arkadne, oz kako je vse na pcjih sama ena božja simulacija!

Nebi rabil odgovarjat ampak ker si citiral mene, bom.

Zaradi slik kolikor jaz vem minusov nisi dobival nikoli, zaradi komentarjev pa definitivno.
Kar se 1k tvojih postov tiče jih bodo težko bral, ker ko si potegnil nos si vse ali pa vsaj večino za sabo pobrisal.
Naslednja vprašljiva resnica je tudi , da je kdo izjavil da niso sim na konzolah zanimive, to da so arkadne in kje je so proti sim-ih PC-ju pa ne bom odgovarjal... je dost napisanega po netu, pa če še kdo nima svojega LASTNEGA mnenja si ga lahko sam ustvari !

Pozdrav nazaj .

Link to post

@play Moje skromno mnenje. Ljudje smo razlicni in ravno zato je tako pestro, ko se nas vec z istimi interesi najde na skupni lokaciji. Ce je ze vsem glavni motiv ljubezen do simulacij ali ce ze hoces, iger kjer uzivamo vsak po svoje, ko preganjamo virtualne bolide po razlicnih podlagah, pa smo se vedno na ostalih podrocjih dokaj drugacni z drugimi prioritetami in zeljami in ravno zaradi tega je forum tista prava stvar, kjer vsak predstavi svoje videnje na stvar.

Mislim da ta forum res ne dela krivice nikomur in vesel sem, da so tukaj zbrani sami super ljudje, ki so vedno pripravljeni tudi pomagati po najboljsih moceh. Prickanje kaj je arkada kaj simulacija, je boljsi pc ali konzola ne odtehta trenutkov, ko lahko skupaj kaksno recemo ali se bolje odpeljemo. Videl nekaj zelo zavzetih clanov, ki se trudijo s tako in drugacno organizacijo drzati skupnost pokonci, tako da res vsak petek rad pridem sem po informacije in nenazadnje zabavo...pa musko ;)

Damjan, jaz te vedno rad preberem in tudi ko te poklicem za kaksno stvar si vedno pripravljen pomagat. To da ne znava pisat in da naju tezko desifrirajo, pa naj ostane pac najin trademark in se ne sekiraj prevec..jaz se samo kdaj, ko me mrzlaki napadejo :P

 

@bubina

Quote

Alibuggy: Pred časom si kraljeval na vrhu lestvic, kje si zdaj? :)

zaenkrat  mi sredninega WR-ja se niso skenslal...sam zdej ko boste ti in @n1vekk @v4n4d4j? @Simmonitiin @vajtos pa se kdo ki sem ga pozabil to videli ne bom vec dolgo gor :)

 

cheers!

 

201904261758201.jpg

Uredil - AliBuggy
Petek se je uradno zacel :D
  • Upvote 1
  • Thanks 1
Link to post

Moje mnenje je samo eno, nism bil 14 dni na formu, bil sem 10let++ in lahko na glas rečem, da so bile zmer konzole zaničevane, nobene pohavle, nobenega plusa, za kak film slike, zakaj že??, pol pa je dal en od ir ali asseto neko sliko pa 15 laikov...fantje kokr se hočte zgovarjat, vrjemte da se ne morte, in mirne duše rečem, dokler ne boste spremenil mnenja, da ni važno, če imaš rad 4 kolesa, da je vsaka igra na vseh sistemih zanimiva, počasi ste stari dost 40let+ in če do zdej niste dojel, da 4 bicikla so zanimiva reč, ne glede na sistem, ne boste nikoli tega razumel, še grš napišem, se vidi kok imate avte radi, če je avto na pc je top, če je kje drugje, ni za vas omembe vredno....

Sploh nima veze, jst pravim le tko dalje....je pa res čudno na svetovno je samo v gts na dan 1k folka več, res me ta info prseneča oz rečeno kuk je otročjega folka k se z gtjom igra....pač na otročariji svet stoji...uživejte!

 

 

Link to post
pred 50 minutami, play je napisal:

Moje mnenje je samo eno, nism bil 14 dni na formu, bil sem 10let++ in lahko na glas rečem, da so bile zmer konzole zaničevane, nobene pohavle, nobenega plusa, za kak film slike, zakaj že??, pol pa je dal en od ir ali asseto neko sliko pa 15 laikov...fantje kokr se hočte zgovarjat, vrjemte da se ne morte, in mirne duše rečem, dokler ne boste spremenil mnenja, da ni važno, če imaš rad 4 kolesa, da je vsaka igra na vseh sistemih zanimiva, počasi ste stari dost 40let+ in če do zdej niste dojel, da 4 bicikla so zanimiva reč, ne glede na sistem, ne boste nikoli tega razumel, še grš napišem, se vidi kok imate avte radi, če je avto na pc je top, če je kje drugje, ni za vas omembe vredno....

Sploh nima veze, jst pravim le tko dalje....je pa res čudno na svetovno je samo v gts na dan 1k folka več, res me ta info prseneča oz rečeno kuk je otročjega folka k se z gtjom igra....pač na otročariji svet stoji...uživejte!

 

 

Smetiš temo, če hočeš ti lahko odprem podforum pritožbe in se tam žali , ker ti folk noče dajat plusov. Če je PC folk bolj aktiven tle od konzolašev kaj naj ti naredim ? Napišem skripto,ki to bo takoj po objavi prilimala 200 plusov in pobrisala vse morebitne minuse ? A potem bo uredu ?

Skratka , naslednja objava, če se ne tiče konkretnega naslova v katerem pišeš, brišem post.

Link to post
Pred 18 urami , AliBuggy je napisal:

zaenkrat  mi sredninega WR-ja se niso skenslal...sam zdej ko boste ti in @n1vekk @v4n4d4j? @Simmonitiin @vajtos pa se kdo ki sem ga pozabil to videli ne bom vec dolgo gor :)

Mah ne vem, zadnjič sem še malo odvozil un slovenski odsek Monte Carla in popravil cajt na 3.14...mi ni jasno kje dobite še tistih 5 sekund...sej verjetno bi s še z več nadrkavanja in mogoče s setupi tudi prišel do teh časov...ne vem, mogoče enkrat.

Glede teh nadrkavanj...meni osebno že dailiyi niso všeč...težko kar prešaltam v nek avto in progo in peljem takoj dobro. Mi je pa neprimerno večji užitek voziti weekly ali monthy in spremljati konkurenco po vsakem brzincu...vedno začnem precej slabo potem pa proti koncu pridobivam...ponavadi rabim ene 2-3 stejđe da ugrejem vse čute in potem res padem v igro in uživam, pa peljem tudi takrat precej dobro 😀

Link to post

@AliBuggy haha svedsko ti kar prepustim...vsaj zaenkrat...mam prevec rad bankine da bi postavu dobr cajt :D 

 

jaz za ta DR2.0 res upam, da bo kmalu pridobil lige, ce se le da crossplatform lige...bi blo res super da bi zdruzili use pod eno streho, in skupej odpeljali kasn rally in/ali prvenstvo.

edit: pa da se jst postavim en challenge :D

 

wrdr2mc.png

Uredil - n1vekk
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...