Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

Pred 9 urami , play je napisal:

Pravim loby net ne omogoča ,kot dirt 1, da smo se lahk za cross dobili 4je in skupaj igrali, v tem delu drit 2.0 na ps4 se ne mormo dobit in skupaj igrat??

Pod freeplay/custom championship lahko organiziraš rally oz. rallycross preko neta za prijatelje ali pa odprto za vse...nimam iskušenj ker še nikoli nisem igral v več, vendar je po moje to to. Če imaš kako klapo da bi skupaj igrali se z veseljem pridružim 😀

Link to post
  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

Danasnji patch ni prinesel (se) FFB izboljsav so pa kar nekaj popravili :

 

• Stability improvements across all modes
• Prevented negative times from posting to leaderboards
• OSD Dial can now be enabled in headcam
• New engine audio for Citroen C3 R5 and Ford Mustang GT4
• ‘Upgraded’ trophy/achievement will now unlock
• Darkness issue resolved when using interior cameras
• Softlock will no longer occur if user owns too many vehicles
• Proximity indicators are now available for rallycross
• Prevented exploit for claiming rewards multiple times
• Podium counter will now correctly update in My Team
• Prevented audio cut outs
• Joker Lap cut-scene is now skippable
• Custom online will no longer disconnect users in specific conditions
• Improvements and corrections to text (all languages)
• Improvements to subtitle content
• Accented characters will be entered correctly in user text fields
 

Jaz ne opazam nikakrsnih problemov, nekateri navajajo microstuttering, sem pa opazil da je sedaj GPU utilizacija vecja (okoli 97%) ker prej se je vrtela okoli 90%. Doloceni imajo bojda po patch tezave z input device-i, pri meni dela vse ok. Denar in karierni napredek sta tudi ostala, tako da kar se mene tice brez drame....celo med top 5 se mi je ratal na dailyju v NZ in Argentini pofockat :D

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Sem tudi sam bral danes o tem patchu...sicer danes sploh še nisem vozil in testiral če so kakšni popravki sploh opazni, ker sem že po vplivom nekaj mrzlakov (Mimogrede Allibuggy, od kje tebi ta zanimiva beseda? :))

Ta FFB bi mogli res čimprej porihtat, ker filing na volanu ni tako uživantski kot v enki. Sicer imam po kakih 30+ urah osebno mnenje da se DR2 precej spremenil napram enki...to so proge, ki so precej ravninske in brzinske...USA, NZ, Poljska, Avtralija in Španija so precej manj zavite kot v enki, edino Argentina je prava bob steza 😀 Ne vem če je to posledica samih prog ali tudi same fizike...pogrešam malo raznilikost in tehničnih odsekov kot so bili v Walesu, Grčiji, Finski, Nemčiji...sej polovica pride kmalu tudi v DR2 tako da komaj čakam primerjavo...me res zanima kako se bo že Monte Carlo vozil čez en teden, bom spet zagnal DR1 in primerjal. Tudi ta blur (oz. TAA oz. kako se mu reče) me malo moti, ker je precej težje na daljavo oceniti sam teren in kam gre proga...na PS4 nimam možnosti tega spremninjati...na PC imate tako da ne vem kako izgleda igra brez tega učinka...

Zelo pa se mi dopade na oko ta spremenljiv teren in luknje, luže in svetlobni učinki...izgled in vožnja po tem je fantastična, škoda ker so ti kanali in luže le bolj vizualni kot bi se morali občutiti med samo vožnjo in predvsem na volanu...mogoče v naslednji verziji DRja, ker dvomim da bojo za to generacijo hardvera tu kaj dosti popravili.

Drugače pa Allibugy, vsa čast za dobre vožnje na eventih...če res ne treniraš prog v time trial in še nimaš naštudiranih prog imaš res talent za samo tehniko vožnje ali nek drug čut za to 😀 Sam se spomnim, da ko sem decembra začel igrati DR1 sem peljal na nivoju res samo tiste, ki sem jih natreniral...za DR2 nimam še nobene naštudirane razen par odsekov, ki ti nehote ostanejo v spominu (po pravici povedano se mi ne mudi učit prog in jih niti nočem, dokler še traja rally filing in odvisnost od sovoznika).

 

 

Link to post
Quote

Drugače pa Allibugy, vsa čast za dobre vožnje na eventih...če res ne treniraš prog v time trial in še nimaš naštudiranih prog imaš res talent za samo tehniko vožnje ali nek drug čut za to 😀 Sam se spomnim, da ko sem decembra začel igrati DR1 sem peljal na nivoju res samo tiste, ki sem jih natreniral...za DR2 nimam še nobene naštudirane razen par odsekov, ki ti nehote ostanejo v spominu (po pravici povedano se mi ne mudi učit prog in jih niti nočem, dokler še traja rally filing in odvisnost od sovoznika).

Tole moram mal pojasnit. Sej ne, da mi ne gode, ni pa cisto tako kot si mislis. Relax :D

Ne, time trial ne delam, razen kot sem rekel, ko sprobavam kaksen avto vzamem pac eno progo pa probavam setupe na njemu.

To da sem daily kdaj vserje je slucaj...dalec od tega, da bi vedno imel dober cas. Predvsem se veckrat razkantam ali zletim v kaksen prepad.

...zgornji primer je lep dokaz. Tisti dan sta bile dve Argentine in to iste proge z istimi avti na daily, s to razliko da je bila ena (zadnja) dezevna.

Prvo daily Argentino sem koncal na 35 mestu, ker sem se enkrat skotalil zraven mosta in delal kar nekaj fliper odbojov med skalami. Mk2 Fordek je bil, zdej se spomnim! No druga AI je bila na moje presenecenje ista proga, samo dezevna, pa je nekaj kriticnih tock ostalo se v spominu, zato je bil tudi top 5 cas.

...je pa res da grem Shakedown vedno sprobat vsaj dvakrat z razlicnimi setupi, da nastelam kar se mi zdi, da mi takrat pac pase.

Ponavad imam pol ta prvi section dostkrat tud zelen ostale pa rdece :D

Kot si tudi sam rekel. Nocem dudlat spila in hotlapat, ker se bom se prehitro navadil na proge tako kot pri DR1 in pol, ko vedno vozis cist na meji bolida in proge, ker ze naprej ves kdaj moras kej narest je ze mal dolgocasno, ker te preseneti zgolj tvoja neumnost, ne pa proga...zdej imam vsaj izgovor..tako kot vecina (se) v Dr2 :D

Pac uzivam v tem spili cist simpl.

Ne dvomim da bodo tudi ta spil pocas memorizirali...nenazadnje na USA suxam na polno, ker je polno enih shortcutov pa setupa ne znam zrihtat glih se. Argentinca sem pa kar konkurencen. Tko da ne se bat...se imam veliko se za naucit in pri tem je pot do tja tista, ki pri meni steje, ne konci cilj! Sej ves kaj hocem povedat. Uzivam v tem ko me spil uci in postavlja pred preizkusnje takrat ko si vzamem cas zanj. Zato imam rad to nepredvidljivo branzo.

 

Respect @bubina, Ali!

ob petkih sem ponavadi tudi live ce se ces smejat :D

Danes sem mogu Audija pol dirke brez gume do cilja spravit ...sem pa prsu :D

Uredil - AliBuggy
Link to post

Monte Carlo je v dr2.0 ze na voljo v time trialu...precej bolj zahtevno kot v dr1, predvsem prehodi iz asfalta na sneg so bistveno bolj obcutni. Izbira gum je soft in winter. Najboljsa lokacija v igrici IMO.

Uredil - n1vekk
Link to post
On 3/25/2019 at 5:59 PM, n1vekk said:

Monte Carlo je v dr2.0 ze na voljo v time trialu...precej bolj zahtevno kot v dr1, predvsem prehodi iz asfalta na sneg so bistveno bolj obcutni. Izbira gum je soft in winter. Najboljsa lokacija v igrici IMO.

Tudi jaz danes probal tale MC in kot je rekel nivek, stvar ima dosti lepso graficno podobo in precej izzivov in presenecenj v obliki sneznih in ledenih zapeat. Sem tokrat samo parkrat zapeljal Integralko, ker imam priblizen obcutek, kako se je v DR1 peljala in avto se res lepo obnasa po suhem, na spolzkem pa gre rad po svoje in imas kar nekaj dela z volanom. Tudi na ravnem delu zacne avto vihrati, da ne govorim o bremzanju :D

Sem sprobal samo z zimskimi gumami, bom pa probal se z letnimi a zimske za razlike od dezevnih na asfaltu so lepo grabile.

 

 

 

Link to post

kako mislis za publiko...noben ob cesti ni mahal ...bastardi :D

Ce mislis kako je vihral avto po ovinkih, predvidevam zaradi winter gum, je pa HF-ko v ovinku treba zgat da zagrabi...vsaj jaz tako vozim. Sem zdejle probal s soft gumam in je vse manj dramaticno, pa blo je ze po prvi voznji 5 sekund plusa in narejenih kar nekaj napakic. Pocakam zdej se na aliene, pa da vidimo... sam pomoje je 3.10 cist doable klele.

201903271758281.jpg

Link to post

hahah ja ful drsis skozi ovinke, jst se trudim vozit cim bolj "clean" pa nevem ce ima kasen efekt...so ze prsli alieni in spravli cajt na 3:10 :D sm odpeljal en parkrat, z delto sm prsu na 3:14 in z evo vi se eno sekundo boljse.

Link to post
On 3/27/2019 at 8:18 PM, n1vekk said:

hahah ja ful drsis skozi ovinke, jst se trudim vozit cim bolj "clean" pa nevem ce ima kasen efekt...so ze prsli alieni in spravli cajt na 3:10 :D sm odpeljal en parkrat, z delto sm prsu na 3:14 in z evo vi se eno sekundo boljse.

ajmo @n1vekk ze dva dni te cakam, da bos dal spet kej izziva ..pa se nasa zastava spredaj bi bila kul! Alieni pa taki...ce grem jaz pod 3:10 bo tole pod 3 za taprave maherje...pa res prisezem da sem sel  zgokj parkrat odpeljat  s soft gumam in mal drugacnim setupom, ki ga pa zdej vec ne vem pa se shranu si ga nisem idiot LOL

201903281606571.jpg

 

edit: sem imel vklopjene samo steam userje zato nisem videl konzolasev prej.

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

hah Ali, sem probal ma mi ne uspe, zmeraj nrdim kaksno napako...al je spin al zletim u skale na ledu al pa kej druzga...3:09 je bolan cajt, svaka cast 👍

Edit: zdej mi je uspelo...0,022 sekunde hitrejse...WR pa je se nadaljnih 0,078 hitrejsi.

Uredil - n1vekk
Link to post

Mah, ko že postavljate rekorde sem mogu tud jst na hitro sprobat ta vaš izziv...po par poskusih sem šel sramotnih 3.22. ...hehe 😀

Neki me pa res zelo zanima...koliko sekund vama uspe pridobiti s setupom oz. koliko najhitreje odpeljeta z original nastavitvami?

 

Link to post

sej 3:22 ni tko slabo...

jaz, ce se avto pelje kolkor tolko vredu niti ne tikam nastavitev, se samo navadim na auto...v tem primeru na monte pa sm delti lih malo umjril zadn konc.  pomoje ni velikih razlik, samo ce se avto pelje bolj po tvojem okusu naredis manj napak in se pri tem pozna...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...